Запрошуємо на День відкритих дверей!

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», структурний підрозділ «Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошують абітурієнтів, майбутніх студентів на День відкритих дверей, який відбудеться 22 квітня 2017 року об 12:00

УВАГА! У зв'язку з проведенням ЗНО день відкритих дверей перенесенно з 8 квітня 2017 року на 22 квітня 2017 року.

Наша адреса: м. Київ, Харківське шосе, 210

Довідки за телефоном: +38(044)563-82-21

#

Якщо ви мрієте присвятити своє життя юриспруденції, стати висококваліфікованим фахівцем своєї справи , то один з найкращих юридичних ВУЗів столиці України чекає на вас!

Під час Дня відкритих дверей випускники шкіл , батьки будуть мати змогу отримати консультації з умов прийому на 2017 рік з усіма змінами і доповненнями, познайомитись та поспілкуватись безпосередньо з керівництвом ВУЗу, завідувачами та викладачами кафедр, відповідальним секретарем та членами приймальної комісії, співробітниками та студентами інституту та коледжу .

Кожен присутній на Дні відкритих дверей, у відкритій розмові, зможе отримати вичерпну інформацію щодо напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Під час оглядової екскурсії, відвідувачі ознайомляться з навчальними аудиторіями, бібліотекою, залами ідальні, студентським гуртожитком.

У програмі Дня відкритих дверей : творчий концерт , презентація цікавинок студентського життя та культурного дозвілля.

Навчання у нас приносить задоволення та гарантує успішне майбутнє !

Ми чекаємо абітурієнтів, майбутніх студентів !

#

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»