Діяльність студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”

26 квітня 2019 року відбулась чергова зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”. Керівник гуртка: доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маложон Олена Іванівна.

Учасники — студенти 1 та 2 курсів — зібралися на правовому форумі, щоб поспілкуватися на тему “Четверте покоління прав людини: проблеми і тенденції”.

Покоління прав людини — це класифікація прав людини, відповідно до їх історичного розвитку. Традиційно, їх прийнято ділити на три, але все частіше з'являється думка про відокремлення четвертого покоління.

У XXI ст. можна говорити про становлення четвертого покоління прав людини, котре пов'язане з науковими відкриттями в галузі мікробіології, медицини, генетики тощо. Ці права є результатом втручання у психофізичну сферу життя людини (наприклад, право людини на штучну смерть (евтаназію); право жінки на штучне запліднення і виношування дитини для іншої сім'ї, вирощування органів людини з її стовбурових клітин), яке не є безмежним (заборона клонування людини та встановлення інших правових меж).

Робота студентського гуртка активно набирає обертів, щоразу обговорюючи сучасні актуальні питання.

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.