Початок зимової сесії в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

27 листопада 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного Університету "Одеська юридична академія" відбулася зустріч директора інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Василя Івановича Фелика з представниками Студентської ради Київського інститу та старостами груп.

Василь Іванович привітав студентів з початком зимової сесії та ще раз наголосив на відповідальності кожного студента саме в цей навчальний період, зазначивши окремі аспекти отримання автоматичного зарахування іспитів та порадив взяти до уваги отриманий досвід, який слід буде також використати і в наступному семестрі, оскільки для активних протягом навчального семестру студентів, що отримували позитивні оцінки на семінарах, справді створені особливі та привілейовані умови для здачі сесії. Так, студент , який сумлінно навчався і без пропусків відвідував заняття, має право на позитивну оцінку, а також студенти в яких 75% позитивних оцінок з даного предмету мають можливість отримати автоматичне зарахування екзамену.

Також в ході проведення першого дня сесії для студентів, Василь Іванович провів зустріч з професорсько-викладацьким складом, перевіривши готовність кожної кафедри до проведення зимової сесії та відзначив високий рівень підготовки та відповідальне ставлення кожного з присутніх до освітнього процесу наших студентів.

Він особисто наголосив: «Наші викладачі мають бути справедливими, щирими, порядними, лояльними та відкритими у спілкуванні з кожним студентом, адже наші студенти – це наші другі діти, а тому ми маємо створити максимально хороші умови для кожного з наших вихованців, враховуючи особливості та потенціал кожного студента».

Було обговорено питання не допущених до іспитів деяких студентів, відсоток яких не є високим, проте ситуацію по кожному із студентів було розглянуто особисто і вирішено в найбільш сприятливому напрямку для обох сторін. Оскільки керівництво та викладацький склад НУ «ОЮА» завжди намагається знайди індивідуальне рішення по кожному із студентів, на чому завжди наголошує Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов.

Торкнулися також теми дачі хабаря під час здачі іспитів в університетах. Василь Іванович наголосив на тому, що корупції в нашому університеті місця немає і тому будь-яка спроба вирішення питаннь здачі сесії шляхом дачі хабаря буде присікатися, при чому категорично та невідкладно. Він також додав, що в очолюваному ним закладі, не може бути жодних інсинуацій навколо здачі іспитів. Адже це непрофесійно та неприпустимо. Майбутні юристи мають бути освіченими, розумними та чесними людьми , саме тому директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» робить та робитиме все за для того можливе аби такого явища в нашому навчальному закладі не було. На зустрічі з представниками студентства Василь Іванович Фелик неодноразово повторив , що двері в його кабінет завжди відкриті і він вислухає пропозиції та зауваження кожного студента та викладача.

Студентів, не зважаючи на те, що період сесії важливий і відповідальний, цікавило питання спільного святкування новорічних свят та вдалого завершення сесії. Оскільки студенти були приємно вражені організацією проведення святкування Міжнародного дня студента і в кожного залишилось бажання побувати на такій вечірці ще не раз. Саме тому Василь Іванович пообіцяв розглянути це питання і повідомити про своє рішення найближчим часом. А на разі директор Київського інституту інтелектуальної власності та права від імені Президента академії Сергія Васильовича Ківалова та університету в цілому запросив усіх бажаючих відвідати святкування до дня 20-тиріччя «Одеської юридичної академії», що відбудеться 2 грудня 2017 року в Одесі, надававши підтримку студентам в поїздці та передавши старостам групи квитки на вхід до закладу святкування.

2024-04-23

Відео матеріали з конференції 17.04.2024