Вітаємо з початком нового навчального семестру!

Від імені директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича від щирого серця вітаємо з початком нового навчального семестру!

Шановні студенти і викладачі!
Бажаємо Вам міцного здоров'я та щастя, удачі та наснаги, успіхів у навчанні та підкорення нових вершин, сили та енергії, добрих друзів , щирих посмішок , любові, миру та злагоди!!!

Хай буде успішною навчальна праця, наповнена творчістю і результативністю!

Новий навчальний семестр розпочато! Хай щастить!

2018-09-19

Голову Студентської ради та її членів обрано!

19 вересня 2018 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" пройшли вибори членів та голови Студентської ради.

2018-09-18

Історична хвилина - закладення першого каменю й капсули будівництва спортивно-оздоровчого комплексу

За ініціативою та сприяння Сергія Васильовича розпочинається будівництво надзвичайно потужнього й масштабного проекту –спортивно-оздоровчого комплексу, який включатиме у себе велике професійне футбольне поле, чудові глядацькі трибуни, просторі передягальні, фітнес і тренажерні зали. Цей комплекс стане центром розвитку та всілякої популяризації спорту, здорового способу життя, активної діяльності та фізичної культури не лише для наших студентів, а й усього Дарницького району.

2018-09-18

Урочисте відкриття комплексу "Карпатський водоспад"

​Все краще для студентів! Під цим гаслом за сприянням Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, Народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова адміністрація та керівництво КІІВПвпроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

18 вересня 2018 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та Коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань та Посвяти у першокурсники.

2018-09-17

Київський інститут інтелектуальної власності та права розпочинає новий навчальний рік

17 вересня 2018 року ознаменувало усю студентську родину інституту новим навчальним роком.

2018-09-14

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з студентами першого курсу

​14 вересня 2018 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, доцента Фелика Василя Івановича зі студентами 1 курсу.

2018-09-12

Увага! Студенти першого курсу бакалаврату!

Шановні студенти 1 курсу бакалаврату, повідомляємо вам, що 14 вересня 2018 року о 11:00 у 501 аудиторії пройде зустріч із директором Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженим юристом України, доктором юридичних наук, доцентом Феликом Василем Івановичем.

2018-09-10

Зустріч директора інституту Фелика Василя Івановича із студентами 1 курсу коледжу

​10 вересня 2018 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, доцента Фелика Василя Івановича зі студентами 1 курсу коледжу.

2018-09-04

Відома дата проведення урочистостей з нагоди початку навчального року!

День Знань та святкова лінійка приурочена початку навчального року відбудеться 18 вересня о 11:00 на майданчику біля входу в інститут.

2018-08-28

Збори трудового колективу КІІВП НУ ОЮА

​28 серпня 2018 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

2018-08-25

Висловлюємо щирі вітання директору КІІВП НУ ОЮА Фелику Василю Івановичу з присвоєнням почесного звання "Заслужений юрист України"

​Адміністрація, увесь професорсько-викладацький склад та студенство Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА висловлює щирі вітання нашому мудрому наставнику - директору КІІВП НУ ОЮА Фелику Василю Івановичу з присвоєнням почесного звання "Заслужений юрист України".

2018-08-24

З Днем Незалежності!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Від імені директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Фелика Василя Івановича, усього професорсько-викладацького складу та адміністрації прийміть найсердечніші вітання із цим визначним святом.

2018-08-23

23 серпня - День Державного Прапора України!

​День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

2018-08-17

Створення красивого і сучасного екстер’єру приінститутської території.

Раді повідомити чудову новину – будівництво комплексу «Прикарпатський водоспад» завершено!

2018-08-10

Вітаємо із Днем народження ректора Національного університету "Одеська юридична академія" Загороднього Віктора Євстафійовича!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2018-08-02

Зустріч із директором Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Роговою Вірою Борисівною

2 серпня 2018 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна.