Європейська Україна відзначила День Європи

14 травня у Києві на Софійській площі відбулося урочисте відкриття Дня Європи в Україні.

В офіційній церемонії взяли участь: Київський міський голова Віталій Кличко, віце-прем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі, представники посольств країн-членів ЄС акредитованих в Україні. День Європи в Україні проводиться на державному рівні, як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй Європи. В країнах Європейського Союзу День Європи відзначається 9 травня, а в Україні, згідно з Указом Президента від 2003 року, щорічно третьої суботи травня. Цього року офіційна церемонія святкування Дня Європи була перенесена на 14 травня для того, щоб гості міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", які приїхали в Україну, змогли також узяти участь у святкових заходах у День Європи.Українська держава впевненно будує європейський проект - європейську інтеграцію. Визначні події останнього тижня є цьому підтвердженням , це - безвізовий режим для українців та достойне проведення "Євробачення". "Україна повертається додому ,до європейських цінностей - демократії, свободи, рівності" - говорила, під час урочистостей до Дня Європи, Іванна Климпуш-Цинцадзе .

Свято на Софійській площі зібрало сотні студентів, киян та гостей міста, яких чекала чудова програма : у виконанні військового оркестру лунали відомі європейські композиції кожної з країн ЄС; у пересувних павільонах проводилися вікторини, розіграші лотерей, мовні майстер-класи, презентації родзинок національних страв , виставки сувенірів та продукції від країн Євросоюзу. Учасниками урочистостей стали і студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА. Приємно було чути від зарубіжних гостей, що Київ - європейське місто. Закінчилася святкова програма , а на душі у студентів залишилося відчуття європейської атмосфери , відчуття того, що Україна - це Європа.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»