Ми дбаємо про дозвілля наших студентів !

Дозвілля є важливою складовою веселого студентського життя. Саме тому ми дбаємо про його активне проведення. У кав'ярні гуртожитку 19.10.2017 о 17:00 студентська рада інституту організовує захід, який приведе вас у захват. Залишилось уже зовсім трішки часу до однієї із найцікавіших подій – проведення турніру з FIFA2018

FIFA18
– футбольний стимулятор на ігровій платформі PlayStation, що дозволяє малювати яскраві і барвисті футбольні арени, смарагдово-зелений газон і створювати атмосферу стадіону, максимально наближену до реальності. Завдяки технології захоплення руху, віртуальні футболісти рухаються по полю як справжні, і кожному боту закладається індивідуальна риса – рішучість, наполегливість, азарт, мотивація.

Ми обіцяємо, що емоції від цього турніру залишаться у вашій пам'яті ще надовго. Цей вечір стане для вас незабутнім і подарує надзвичайні спогади, адже у кав'ярні гуртожитку завжди панує лише дружня атмосфера й розливається сміх. При активності студентів, турніри із FIFA чи Mortal Kombat можуть стати традицією, тобто проводитимуться щотижнево. А також відбуваються трансляції футбольних матчів, тож ви зможете у дружній атмосфері вболівати за свою улюблену команду.

Отож , не впусти можливість весело провести час у колі друзів або просто відпочити від повсякденної метушні.
Для запису на турнір звертатись за телефоном :
+380673299230 – Дмитро

Слідкуйте за подальшими новинами із сторінок у соціальних мережах :