Підписання договору про наукове, навчальне та навчально-методичне співробітництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та Гімназією «Київська Русь» та СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва.

11 листопада 2017 року, в рамках дня відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», за згодою Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова було підписано меморандуми про співпрацю між Київською гімназією «Київська Русь» та середньою загальноосвітньою школою №281 Святошинського району м. Києва та Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Предметом договору є довгострокове співробітництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» з СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназією «Київська Русь» з наукової, навчальної та навчально-методичної роботи.

З боку гімназії та школи виступили безпосередньо директори Ніна Аврамич та Людмила Цимбал, котрі поділились своїми враженнями від дня відкритих дверей, інституту в цілому і висловили свої сподівання з приводу співпраці . З боку Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» виступив директор, доктор юридичних наук, доцент Василь Іванович Фелик, котрий особисто зазначив значущість підписання даного договору, на основі якого буде проводитись тісна співпраця між викладацьким та керівним складом навчальних закладів, задля того, щоб донести майбутнім абітурієнтам всю важливість правильного вибору Вищого навчального закладу і навчання в подальшому. Вибір такої співпраці був не випадковим, оскільки, як зазначили директори школи та гімназії, оскільки сама високий технічний та науковий рівень навчального процесу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» має колосальний потенціал та перспективу для майбутніх спеціалістів. Окремо також відмітили красу та комфорт навчального приміщення, якісне оснащення навчальних аудиторій, ретельно відібране меню їдальні для харчування наших студентів, відмітили кваліфікованість викладацького складу та загальну приємну атмосферу в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Метою договору є спільна наукова, навчальна та навчально-методична діяльність Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» з СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназії «Київська Русь», спрямована на забезпечення випускникам СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназії «Київська Русь»високого рівня знань з фундаментальних та професійно-орієнтовних дисциплін з галузі знань (зі спеціальності) «Право», та створення умов для отримання кращими випускниками СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназії «Київська Русь» вищої освіти освітнього ступеня «бакалавра» та освітнього ступеня «магістра».

Відповідно до умов Договору планується проведення таких заходів:

- надання науково-методичної допомоги з підготовки програм і читання курсів з спеціальних дисциплін, а також в організації і проведенні конкурсів та олімпіад за відповідною галуззю знань;

- залучення кращих учнів СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназії «Київська Русь», які навчаються на «добре» та «відмінно», до наукової роботи, а також до участі в студентських наукових конференціях;

- передавати науково-методичні розробки для проведення факультативних та профорієнтаційних занять;

- проводити Дні відкритих дверей в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» із запрошенням учнів СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназії «Київська Русь» для участі в них;

- проводити профорієнтаційні заходи з учнями СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва та Гімназії «Київська Русь» та їх батьками з питань прийому на навчання до Інституту.

Після підписання Договору, директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Василь Іванович Фелик повідомив, що він планує розширювати коло середніх навчальних закладів для співпраці подібного роду і зазначив, що пишається тим, який великий масштаб роботи щоденно проводиться для наших учнів студентів Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».