Ми знову розпочинаємо вести активну профорінтаційну роботу!

Допомогти молоді обрати майбутню професію, надати необхідну інформацію відносно вступу до вишу, познайомити з особливостями навчання в інституті та цікавинками студентського життя - це є пріоритетними завданнями профорієнтаційної роботи Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА. До цієї роботи залучені: керівництво інституту ,науково- педагогічні працівники кафедр, органи студентського самоврядування.
1 жовтня 2018 року члени студентського самоврядування провели профорінтаційну роботу у загальноосвітній школі №309. Для зустрічі із нашими активістами були зібрані учні 9-тих, 10-тих та 11-тих класів. Голова студентського самоврядування Сидоренко Маргарита приготувала презентацію щодо структури та особливостей навчання аби школярі наочно мали змогу переконатись, якою чудовою матеріальною базою володіє наш інститут.
У ході зустрічі майбутнім абітурієнтам було донесена інформація, щодо особливостей навчання, які саме потрібні предмети для вступу у наш вуз, прохідні бали. Мова йшла і про матеріально-технічну базу: просторі аудиторії, студентську їдальню, Зал Вченої Ради, спортзал, комфортабельний гуртожиток, а також і про професорсько-викладацький склад, котрим пишаються усі студенти та керівництво нашого інституту.
Учні 9-тих класів було в особливому порядку проінформовані щодо особливостей вступу та навчання у Коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.
Загалом, зустріч була досить корисною та інформативною,школярі були вражені умовами навчання, й запевнили нас, що неодмінно завітають до нашого інституту на День відкритих дверей!

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160