Відвідування Національного музею історії медицини України студентами коледжу

Студенти коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» ( група КК-09 ) відвідали Національний музей історії медицини у м. Києві. В музеї представлено розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. Студенти мали змогу прослухати музейну лекцію та побачити оригінальні анатомічні та історичні експонати. Зокрема ознайомитись з цікавими інтер’єрами, портретними фігурами відомих вчених і лікарів та діорами, які присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині. Зміст музейної лекції покликаний допомогти у формуванні екологічної компетентності студентів коледжу, викликавши особливий інтерес до вивчення природничих наук.

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160