Урочисте вручення дипломів магістрам Київського університету інтелектуальної власності та права

Київ, 07 березня 2024 року - В урочистій атмосфері Київського університету інтелектуальної власності та права відбулося вручення дипломів випускникам магістерських програм. Цьогорічні випускники, представники спеціальностей «Право», «Менеджмент», «Правоохоронна діяльність», та «Міжнародне право» отримали визнання своїх академічних досягнень в оточенні викладачів, родин та друзів.

Ректор університету ФЕЛИК В.І. від імені Президента університету академіка Сергія Васильовича Ківалова привітав випускників та відкрив церемонію з промовою, у якій підкреслив значення неперервного навчання та самовдосконалення в сучасному світі. «Сьогодні ми святкуємо не лише завершення вашого академічного шляху в нашому університеті, але й початок нового етапу в вашому професійному та особистому житті», - зазначив ректор Василь Іванович ФЕЛИК.

У цьому році церемонія набула особливого значення, оскільки ми віддаємо належне не тільки академічним досягненням наших студентів, але й їх непохитній силі, мужності та відданості, з якими вони служать і захищають нашу країну в лавах Збройних Сил України. Ректор університету особливо відзначив цих студентів і випускників, висловлюючи глибоку вдячність за їх внесок iу захист суверенітету та незалежності України.

Вручення дипломів супроводжувалося словами заохочення та вдячності випускникам за їхній внесок у розвиток університету, науки, і, найголовніше, за їх внесок у захист країни.

Ректор закликав випускників продовжувати демонструвати лідерство, мужність та відданість у всіх аспектах життя, підкреслюючи їх важливість як для професійного росту, так і для зміцнення громадянського суспільства.

Урочистості включали вручення дипломів, пісенний виступ аспірантки КАЛИН Роксолани, а також виступи випускників. Особлива увага була приділена досягненням студентів у наукових дослідженнях, міжнародних конкурсах, а також їх внеску у соціальне життя університету.

Випускники магістратури отримали не лише дипломи, що засвідчують їх високу кваліфікацію, але й побажання успіхів у майбутніх починаннях. «Будьте лідерами, не бійтеся викликів і завжди пам'ятайте про важливість відданості справі та неперервного розвитку», - підкреслювали ректор і викладачі, закриваючи церемонію.

Церемонія вручення дипломів стала знаковою подією для Київського університету інтелектуальної власності та права, демонструючи високий рівень підготовки фахівців, готових зробити значний внесок у розвиток правової системи, менеджменту, правоохоронної діяльності та міжнародного права в Україні та за її межами.

2024-04-24

24 квітня 2024 року відбулось засідання Вченої ради