Делегація студентів Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА провела завершальний день у м. Києві

18 квітня 2019 року для студентів Чернівецького юридичного інституту були організовані пізнавальні екскурсії.

Правники мали змогу ознайомитись із діяльністю Верховної Ради України - це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія, адже майбутні юристи змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про структуру єдиного законодавчого органу державної влади України – ВРУ.

Особливу зацікавленість студенти виявили під час екскурсії до Верховного Суду України, який являється найвищим судом у системі судоустрою України, що забезпечує сталість та єдність судової практики. У ході зустрічі говорили про основні етапи розвитку Верховного Суду, сучасні аспекти його діяльності.Чернівецькі колеги мали можливість відвідати основні зали засідань, ознайомитися із експозицією музею, пам’ятками судочинства.

Опісля відбулась прогулянка містом, завітали до визначних місць славетного Києва, зробили фотознімки на пам’ять про чудову поїздку.

Ось так добігли до кінця насичені дні перебування чернівецьких правників-колег у Київському інституті інтелектуальної власності та права. Закінчилася дружня подорож студентів Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА до м.Києва. Насамперед, висловлюємо слова щирої вдячності, Президенту НУ «Одеська юридична академія» професору, академіку, заслуженому юристу України Сергію Васильовичу Ківалову щодо впровадження традиції щодо обміну студентами між структурними підрозділами та власне Національним університетом «ОЮА», де ті мають змогу обмінятись думками й ідеями, а також познайомитись із навчально-виховною, науковою діяльністю та організацією дозвілля студентів. Це дійсно цікаво й захоплююче!

Також студенти з Чернівців висловили слова щирої вдячності керівництву Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Василю Івановичу Фелику за високий рівень організації навчальної та культурної програми, за гостинність та турботу.

До нових зустрічей!

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.