Етапи подачі електронної заяви до КІІВП НУ ОЮА для здобуття ОС "Бакалавр" на основі ЗНО:

1. У своєму електронному кабінеті обрати опцію ПОДАТИ ЗАЯВУ;

2. У полі «регіон» обрати ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (мал. 1);

3. У полі «Заклади освіти» обрати НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ»;

4. У полі «освітній ступінь» обрати БАКАЛАВР;

5. У полі «форма здобуття освіти» обрати ДЕННА або ЗАОЧНА;

6. У полі «спеціальність» зазначити спеціальність , яку бажаєте здобути у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». З переліком спеціальностей і конкурсних пропозицій (спеціалізацій) можете ознайомитися ЗА ПОСИЛАННЯМ Перелік спеціальностей і конкурсних пропозицій ;

7. Через пошук вам відкриються усі наявні конкурсні пропозицію в університеті. Ви обираєте ту спеціалізацію, яка представлена в переліку із зазначенням назви інституту, як показано на мал. 2;

Чекаємо вас з оригіналами документів у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА".

Ми знаходимось за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 210. Тел.: +380978866489, +380635520530.

2019-09-12

Оголошено набір для підготовчих курсів

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» оголошує набір для підготовчих курсів з наступних дисциплін: українська мова та правознавство.

2019-09-02

Зустріч директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із студентами 1 курсу Коледжу

02 вересня 2019 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, Фелика Василя Івановича зі студентами 1 курсу Коледжу КІІВП НУ ОЮА

2019-09-02

Збори трудового колективу

02 вересня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

2019-08-24

24 cерпня - День незалежності України

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Від імені директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Фелика Василя Івановича, усього професорсько-викладацького складу та адміністрації прийміть найсердечніші вітання із цим визначним святом.

2019-08-23

Зі святом! 23 серпня - День Державного Прапора України

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27