Профорієнтаційна екскурсія для учнів ліцею «Наукова зміна»

Допомогти молоді обрати майбутню професію, надати необхідну інформацію відносно вступу до вишу, познайомити з особливостями навчання в інституті та цікавинками студентського життя - це є пріоритетними завданнями профорієнтаційної роботи Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА. До цієї роботи залучені як керівництво інституту , науково- педагогічні працівники кафедр так і органи студентського самоврядування
У рамках заходів щодо проведення особистих профорієнтаційних екскурсій для шкіл 29 травня 2018 року був проведений екскурс інститутом для учнів ліцею «Наукова зміна». Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завжди привітно і тепло зустрічає майбутніх абітурієнтів для подальшого ознайомлення зі структурою і навчальним процесом нашого університету.
Секретар приймальної комісії, завідувач кафедри соціально-гуманітарних і правових наук Макодзей Л.І. розповіла старшокласникам про життя інституту зсередини, ближче познайомивши із спеціальностями, які відкриті перед абітурієнтами ; особлива увага була приділена вступним іспитам для вступу у коледж та сертифікатам ЗНО , котрі будуть потрібні для вступу на навчання, а також пояснила структуру навчального процесу, його поділ на лекції, практичні й семінарські заняття, сесійні періоди. Людмила Іванівна відзначила значення професії юриста у сучасному світі та на ринку праці, відмітивши що спеціалізація «Інтелектуальна власність», за якою готують спеціалістів лише у нашому інституті, є досить перспективною на сьогоднішньому ринку праці. Старшокласники були вражені, якою потужною матеріально-технічною базою володіє наш інститут : просторі й зручні для навчання аудиторії, сучасний інтер’єр, красивий фасад,бібліотека професійного спрямування, студентська їдальня, комфортний гуртожиток. Усе це створює по-справжньому європейські умови для навчання й особистісного формування наших студентів. У ході зустрічі учні мали змогу поставити питання щодо подальшого вступу і навчання в інституті та коледжі. Особливу увагу Людмила Іванівна зосередила на тому, що КІІВП НУ ОЮА є державним вузом IV рівня акредитації, тому наявні місця навчання за державні кошти.

Наші гості були вдячні керівництву інституту за те, що завжди робить крок назустріч майбутнім абітурієнтам, проводячи подібні екскурсії. Оскільки, дана профорієнтаційна діяльність має неабияке значення для учнів при виборі майбутньої професії і власне вузу для навчання.
А ми у свою чергу, гостинно чекаємо Вас для проведення подібних зустрічей, двері нашого інституту завжди відчиненні для молоді, котра прагне отримати якісну освіту.

2024-04-24

24 квітня 2024 року відбулось засідання Вченої ради