«Юридична газета» – фахове юридичне видання

Газета для юристів та про юристів. Випускається українською мовою. Щотижнева періодичність. Зручний європейський формат та друкується на якісному папері. Розповсюджується по всій території України щотижневим накладом до 10 000 примірників. Наразі «Юридична газета» має один із найбільших обсягів серед усіх юридичних видань країни – 48 сторінок. Читачами та передплатниками газети є більшість юридичних компаній та юристів-правників в Україні. Видання має власну сформовану аудиторію. Видається із 2003 року.

Видання відзначається об’єктивністю та неупередженістю подачі інформації. Протягом останніх років концепція газети постійно вдосконалювалася. Сучасна концепція «Юридичної газети» – результат тривалої роботи та злагоджених дій усього редакційного колективу. На даний момент газета має найвідповідніший для реалій українського юридичного ринку формат.

DLA Piper нагородила трьох переможців Всеукраїнського конкурсу DLA Piper для студентів-правників 2017 року.

Маргарита Карпенко, керуючий партнер DLA Piper в Україні, у вітальній промові підкреслила необхідність проведення та сприяння появі освітніх проектів подібних цьому: "Ми раді розвивати наш проект, що дозволяє здобувати практичні навички майбутнім юристам. Я твердо вірю, що можливість ознайомитись на практиці з українським та міжнародним юридичним сектором матиме важливий вплив на майбутню кар'єру студентів-переможців. Цього року переможець отримає можливість тижневого стажування в офісі нашої юридичної фірми у Люксембурзі, а DLA Piper покриє витрати".

Пані Карпенко також висловила подяку суддям: "Мені приємно, що проект підтримали представники державних органів та практикуючі юристи, і я, дійсно, ціную вашу зацікавленість та ентузіазм у проведенні цього конкурсу".

До складу журі увійшли представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, штатні юристи українських та міжнародних компаній-лідерів ринку та провідні юристи DLA Piper в Україні.

На церемонію нагородження в якості почесних гостей запросили делегатів від університетів студентів-переможців: Дениса Азарова, декана факультету правничих наук Національного університету "Києво-Могилянська академія", Петра Мельника, заступника директора Київського Інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", Юрія Пономаренко, декана заочного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Усім представникам навчальних закладів вручили дипломи із подякою від Міністра юстиції України, Міністра освіти і науки України та керуючого партнера DLA Piper в Україні.

Маргарита Карпенко додала: "Я сподіваюсь, що участь делегатів від університетів стане приємною традицією на багато років вперед, і я вдячна представникам Міністерства освіти і науки України – Олександру Пижову та Оксані Волковій – за запрошення представників навчальних закладів на церемонію цього року".

Фото Юридична газета.