Вітаємо футболістів Івано- Франківського юридичного інституту НУ ОЮА з перемогою в змаганнях за Кубок міста Івано-Франківська з футзалу в сезоні 2017-2018 н.р.

3 березня 2018 року відбувся фінальний матч за Кубок міста Івано-Франківська з футзалу в якому студентська команда «Юрист» Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА та коледжу змагалася за трофей з колективом «Іновація» . Команда спортсменів-юристів стала володарем Кубку міста Івано-Франківська з футзалу в сезоні 2017-2018.

Ми щиро вітаємо директора Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА Савчука Романа Михайловича та футбольну студентську команду з перемогою! Вітаємо кращого гравця команди Фелика Олександра, який показав чудову, цікаву гру .

Ми горді , що засновником Івано-Франківської футбольної команди «Юрист» був директор нашого інституту Фелик Василь Іванович, коли очолював Івано-Франківський юридичний інститут НУ ОЮА. Ми раді тому, що завдяки ініціативам студентської ради та керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА збірна студентська футбольна команда Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА має високий рівень підготовки і гідно продовжує традиції молодіжного футболу України.

У рамках співпраці між структурними підрозділами Національного університету «Одеська юридична академія» 10 квітня 2018 року для кращих студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА буде організована екскурсія до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА . Сподіваємося , що футболісти нашого інституту та коледжу в гостях у івано-франківців покажуть цікаву гру у змаганнях з володарями Кубку міста Івано-Франківськ 2017-2018 з футзалу.

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160