17 липня 2020 року відбувся День відкритих дверей в ONLINE режимі

17 липня 2020 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» організував День відкритих дверей, який пройшов у незвичайному форматі - режимі online.

Метою заходу є: надання для абітурієнтів можливості дізнатися про умови вступу та перспективи, які відкриваються в одному з найбільш інноваційних та прогресивних вищих навчальних закладів України.

Всі учні, з будь-якого куточка України мали унікальну нагоду відвідати інститут в режимі онлайн та почути відповіді на всі свої запитання безпосередньо від директора інституту, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора - Фелика Василя Івановича; заступника директора – Мельника Петра Васильовича; відповідального секретаря приймальної комісії – Макодзей Людмили Іванівни; голови Студентського самоврядування – Сидоренко Маргарити.

Зокрема мова йшла про: напрями та нові спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів ; ознайомлення з умовами й особливостями вступної компанії 2020 року з усіма змінами і доповненнями, порядком подання документів та зарахування; можливість вступу на бюджетні місця; особливості вступу до Коледжу КІІВП НУ ОЮА; затребуваність у майбутньому тих чи інших спеціальностей; забезпечення якісного навчального процесу для студентів: матеріально-технічне забезпечення вузу, сучасна інфраструктура, студентське дозвілля, можливість розвитку наукових здібностей, проходження практики тощо.

День відкритих дверей ONLINE пройшов у прямому ефірі, який одночасно транслювався на офіційних Instagram- і Facebook-акаунтах вузу. До трансляції приєдналось понад 500 учасників серед яких учні 9-х – 11-х класів та їхні батьки.

Опісля офіційної частини для усіх гостей трансляції була проведена екскурсія стінами нашого інституту.

Також нагадуємо й звертаємо Вашу увагу:

Випускники 11-х класів мають можливість зареєструвати електронні кабінети з 1 серпня по 22 серпня, подати електронні заяви з 13 серпня по 22 серпня 2020 р.

Вступники в магістратуру зареєструють електронні кабінети з 5 серпня по 22 серпня і подати електронні заяви з 13 серпня по 22 серпня 2020р.

Прийом паперових документів в бакалаврат та магістратуру здіснюється до 1 вересня.

З метою надання допомоги вступникам щодо створення електронних кабінетів, реєстрації й подачі документів, роз’яснення їх прав у Київському інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» функціонує консультаційний центр.Ми впевнені, що змогли допомогти у такий нелегкий час абітурієнтам віднайти відповіді на питання, що їх цікавили та подарували їм можливість зазирнути вперед і уявити себе частиною великої родини одного з найкращих юридичних ВНЗ столиці України – Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Новини

2020-08-03

Нагадуємо, ​фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання

​Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання.

Докладніше

2020-08-01

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра

​1 серпня 2020 р. розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра.

Докладніше

2020-07-29

Продовжено вступну компанію у Коледж

До уваги випускників 9-их та 11-их класів, які бажають навчатися у Фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" за спеціальністю 081 «Право».

Докладніше

2020-07-24

Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання

Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання.

Докладніше

2020-07-23

До уваги вступників у магістратуру!

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання у магістратуру.

Докладніше

2020-07-17

17 липня 2020 року відбувся День відкритих дверей в ONLINE режимі

17 липня 2020 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» організував День відкритих дверей, який пройшов у незвичайному форматі - режимі online.​

Докладніше

2020-07-14

17 липня 2020 року о 12.00 год. відбудеться День відкритих дверей online

17 липня 2020 року о 12:00 год. Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА проводить свій День відкритих дверей ONLINE! Запрошуємо усіх!

Докладніше

2020-07-11

До уваги випускників 9-х класів!

Продовжується набір до коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Звертаємо увагу, що 13 липня о 18 00 закінчується прийом заяв та документів до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Поспішіть стати студентом Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Ми працюємо і в суботу, і в неділю!!! Наша адреса: вул. Харківське шосе 210, тел.: 044 563-82-21

Докладніше

2020-07-07

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 17 липня 2020 року о 12.00 год. в режимі online

КІІВП НУ "ОЮА" за підтримки та сприяння Президента НУ "ОЮА" професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова​ та директора КІІВП НУ "ОЮА", Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика ​​17 липня 2020 року о 12:00 год. проводить свій День відкритих дверей ONLINЕ.

Докладніше

2020-07-01

До уваги вступників!

До уваги абітурієнтів!

Докладніше

2020-06-30

30 червня 2020 року пройшла організаційна нарада директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​30 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", Заслужений юрист України, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик провів організаційну нараду із працівниками приймальної комісії.

Докладніше

2020-06-28

28 червня в Україні відзначають День Конституції

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Докладніше

2020-06-09

Запрошуємо до нас на навчання!

Запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання!

Докладніше

2020-06-04

04 червня 2020 року відбувся старостат

04 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів зібрання старост в онлайн режимі.

Докладніше

2020-06-03

Реєстрація на ЗНО для осіб, що вступатимуть для здобуття ОС "МАГІСТР" триватиме до 05 червня 2020 року

Звертаємо увагу осіб, які вступатимуть до ВНЗ для здобуття ОС «Магістр», що реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ розпочинається з 9:00 години 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

Докладніше