Профорієнтаційна зустріч

12 квітня 2019 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи адміністрація та актив студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Бориспільську загальноосвітню школу І—ІІІ ступенів №6.

Актова зала школи зібрала чимало випускників - учнів 9-11-тих класів шкіл м. Борисполя.
Також на святі були присутні поважні гості, зокрема, міський голова - Анатолій Соловйович Федорчук, котрий висловив слова щирої вдячності керівництву та адміністрації вишу за приїзд та можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів міста з інститутом де готують справжніх фахівців своєї справи, дають насправді якісні знання та потужний базис для подальшого професійного зростання.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора КІІВП НУ ОЮА Петро Васильович Мельник, розповівши про наявні спеціальності, умови навчання та проживання, потужну матеріально-технічну базу, якою володіє наш інститут, проведення дозвілля студентів тощо. Особливу увагу, Петро Васильович звернув на те, наш заклад є державним інститутом, він має ліцензію та сертифікат на право здійснення освітньої діяльності за вищим IV рівнем акредитації.

З особливостями вступної компанії: потрібними сертифікатами ЗНО, термінами вступу, переліком спеціальностей школярів ознайомила Головний секретар приймальної комісії, завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Людмила Іванівна Макодзей.

Голова Студентського самоврядування Маргарита Олександрівна Сидоренко розповіла присутнім про цікавинки життя студентів: конкурси, вечори відпочинку, спортивні змагання, екскурсійну діяльність та співпрацю зі структурними підрозділами НУ ОЮА. Усім присутнім було представлено ролики щодо діяльності та умов навчання у нашому інституті, а також роздано профорієнтаційні буклети.

Слово було надане й активу студентства,зокрема, талановитій студентці 3 курсу Роксолані Калин, яка досить інформативно, цікаво й захоплююче розповіла про студентське життя, таким як воно є зсередини студентського осередку.

Після завершення офіційної частини Голова Студентського Самоврядування Маргарита Сидоренко познайомилась із міським шкільним парламетарем: обговорили можливість реалізації спільних проектів.