Відбулося урочисте відкриття спортивної зали в гуртожитку, при підтримці Президента НУ ОЮА ‒ Ківалова Сергія Васильовича

7 червня 2017 року , при підтримці Президента НУ ОЮА ‒ Ківалова Сергія Васильовича, відбулося урочисте відкриття спортивної зали в гуртожитку Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Церемонію відкриття спортивної зали розпочав Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Ківалов Сергій Васильович. Перерізана ним стрічка стала символом здійснення мрії студентської молоді, яка з нетерпінням чекала відкриття спортивної зали у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Сучасний студентський гуртожиток інституту та коледжу вже давно називають Будинком мрії, а сучасна спортивна зала, яка відкрила двері для усіх бажаючих займатися спортом, допоможе студентській молоді зміцнювати своє здоров'я та проводити дозвілля із задоволенням.

Серед студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та юридичного коледжу є чемпіони спортивних загань всеукраїнського та міжнародного рівнів, які підготували для усіх присутніх на святі показові виступи. Вразив гостей урочистостей рівень підготовки спортсменів:

- кандидатів в майстри спорту, призерів міжнародних та всеукраїнських змагань з каратє - студентів 2 курсу коледжу Густєлєва Павла та Міненко Матвія.

• кандидата в майстри спорту, дворазовго призера Чемпіонату України з дзюдо, студента 1 курсу коледжу - Степаненко Генадія та кандидата в майстри спорту по бойовому самбо – Когутко Богдана;
  • кандидата в майстри спорту, дворазового чемпіона України та багаторазового чемпіона міста Києва з панкратіону, студента 2 курсу інституту - Ковача Антон, і кандидата в майстри спорту, багаторазового чемпіона міста Києва з панкратіону – Сорокіна Ярослава;

- кандидата в майстри спорту з художньої гімнастики, багатократну чемпіонку України, голову Студентського самоврядування – Шевчик Олександру;

Та від імені всіх студентів та усього трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», ми хочемо ще раз висловити подяку нашому вельмишановному Президенту академії ‒ Ківалову Сергію Васильовичу за комфортабельний, функціональний, сучасний спортивний тренажерний зал у гуртожитку.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»