Готовність номер один! Святкування дня студента 2017... Вже завтра!!!

Ми так чекали і ось, нарешті, завтра!

15 листопада 2017 року ми проведемо святкування дня студента в одному з найкращих нічних клубів столиці України!

Конкурси, розважальна програма від студентів, розіграші цінних призів, поважні запрошені гості, жарти, танці, найкращі студенти України поруч, найближчі друзі, навіть батьки деяких з наших студентів будуть на нашому святі!

За сприяння Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова та за ініціативи директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Василя Івановича Фелика було прийнято рішення провести на масштабному рівні святкування «Дня студента 2017» для найкращих студентів України!

Так, протягом досить тривалого часу відбувалась підготовка для проведення одного з яскравіших свят студенства і вже завтра, всі студенти, запрошені ними гості та наш керівний та викладацький склад проведуть незабутній святковий вечір!

Представники студентської ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» організувати підготовку студентами танцювального, співочого та комедійного номерів для розважальної частини вечора і на святковій сцені з’являться талановиті та активні студенти не лише Київського інституту, але й коледжу!

Окрім того, було виділено 15 жартівливих номінацій для студентів, серед яких визначили найяскравіших представників у кожній та виготовили навіть персональні дипломи для вручення переможцям!

Щоб свято нашим студентам запам’яталось надовго, для них підготовано також цінний подарунок у вигляді двох квитків на концерт відомого українського виконавця Монатика, що відбудеться днями у тому ж нічному клубі! Також розіграємо сертифікати на безкоштовне частування кавою в кав’ярні, що розташована в гуртожитку при Київському інституті.

А скільки ще приємних сюрпризів чекає на наших гостей… Варто прийти та побачити все вочевидь!

До зустрічі!

2024-04-24