09.11.2019 року пройде традиційно-визначна подія - День відкритих дверей! Запрошуємо усіх!

09 листопада 2019 року о 12:00 год. в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде традиційно - визначна подія - День відкритих дверей.

Це свято відіграє неабияке значення у житті інституту, адже саме у цей день ми збираємось усією дружньою студентською родиною на чолі з мудрим та досвідченим керівництвом аби представити наш інститут на загал для усієї спільноти.
Ми чекаємо та запрошуємо усіх бажаючих відвідати й ознайомитись із нашим закладом, ми покажемо Вам усе так, як воно є. Тому цей день Ви проживете так, як живе кожен студент, навчаючись у кращому юридичному вузі столиці!
На Вас чекає :
- зустріч із директором КІІВП НУ ОЮА - доктором юридичних наук, Заслуженим юристом України, доцентом Феликом Василем Івановичем;
- зустріч із професорсько- викладацьким складом, зокрема, завідувачі кафедр представлять публіці виступи щодо структури інституту та особливостей функціонування кожної із кафедр;
- загальна інформація щодо особливостей вступу, а також вичерпні відповіді щодо нього на ваші запитання;
- зустріч із головою Студентської Ради Сидоренко Маргаритою, та ознайомлення із діяльністю студентського самоврядування;
- екскурсія стінами інституту, де Ви матимете змогу ознайомитись із структурою інституту, студентською їдальнею, бібліотекою, навчальними аудиторіями, Залом Вченої ради, умовами проживання в гуртожитку, спортивним залом, кабінетом поліграфії тощо
- виступи наших студентів та багато іншого
Ця зустріч стане для Вас надзвичайно корисною та інформативною. Якщо Ви мрієте про успішну кар'єру ваших дітей, веселе та насичене студентське життя, а головне отримання не лише диплому, а справжніх знань та якісної юридичної освіти, то ми чекаємо Вас на Дні відкритих дверей, де ви самі зможете переконатись у тому, що Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА - один з кращих, провідних юридичних вузів столиці!

Наша адреса: м. Київ, Харківське шосе 210