11 травня 2019 року о 12:00 год - День відкритих дверей

День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде 11 травня 2019 року о 12:00 год !

Ми чекаємо та запрошуємо усіх бажаючих відвідати й ознайомитись із нашим закладом, ми покажемо Вам усе так, як воно є. Тому цей день Ви проживете так, як живе кожен студент, навчаючись у кращому юридичному вузі столиці!
На Вас чекає :
- зустріч із директором КІІВП НУ ОЮА - доктором юридичних наук, Заслуженим юристом України, доцентом Феликом Василем Івановичем;
- зустріч із професорсько- викладацьким складом, зокрема, завідувачі кафедр представлять публіці виступи щодо структури інституту та особливостей функціонування кожної із кафедр;
- загальна інформація щодо особливостей вступу, а також вичерпні відповіді щодо нього на ваші запитання;
- зустріч із головою Студентської Ради Сидоренко Маргаритою, та ознайомлення із діяльністю студентського самоврядування;
- екскурсія стінами інституту, де Ви матимете змогу ознайомитись із структурою інституту, студентською їдальнею, бібліотекою, навчальними аудиторіями, Залом Вченої ради, умовами проживання в гуртожитку, спортивним залом, кабінетом поліграфії тощо
- виступи наших студентів та багато іншого
Ця зустріч стане для Вас надзвичайно корисною та інформативною. Якщо Ви мрієте про успішну кар'єру ваших дітей, веселе та насичене студентське життя, а головне отримання не лише диплому, а справжніх знань та якісної юридичної освіти, то ми чекаємо Вас на Дні відкритих дверей, де ви самі зможете переконатись у тому, що Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА - один з кращих, провідних юридичних вузів столиці!

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.