У гості до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала відома співачка Наталія Валевська

9 травня 2018 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала відома співачка, лауреат багатьох визначних премій і міжнародних конкурсів , переможниця телепроекту « Шанс» Наталія Валевська для обговорення її урочистого виступу на врученні дипломів випускникам-магістрам. Цей рік знаменується не лише великими перемогами і досягненнями, але і випуском гордості інституту – наших магістрів, зокрема, телеведучого Комарова Дмитра, шеф-редактора 5 каналу Мжельського Володимира та співачки Валевської Наталії. Уже зараз наші випусники мають за плечима неоціненний багаж знань, котрий вселяє впевненість у серця людей, що правове майбутнє нашої країни у надійних руках.
Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей «Право», «Системний аналіз», «Менеджмент» відбудеться 15 травня 2018 року. Наші магістри - це наша гордість і надія, адже на сьогоднішній день це висококваліфіковані професіонали своєї справи, які виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

2018-10-19

Співпраця з працівниками правоохоронних органів

19 жовтня 2018 року на практичні заняття з навчальних дисциплін «Криміналістика» та «Судові експертизи» для студентів 3 курсу за спеціалізацією «Кримінальна юстиція» були запрошені працівники управління криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції: Щирба Д. Є., заступник начальника відділу Головного криміналістичного управління Національної поліції у місті Києві, та Хряпа С. А., начальник сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

2018-10-19

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей!

17 вересня 2018 року о 12:00 відбудеться урочиста подія - День відкритих дверей.

2018-10-18

Ми гордимося нашими спортивними досягненнями!

Студент 2 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Сітамов Раджабалі здобув першість у Чемпіонаті України з козацького двобою

2018-10-18

Кар'єрний форум 2018 "Живи та працюй в Україні"

18 жовтня 2018 року представники Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА стали учасниками Кар'єрного форуму 2018 " Живи та працюй в Україні " .

2018-10-17

Триває профорієнтаційна робота кафедр та студентів КІІВП

17 жовтня 2018 року, в рамках профорієнтаційної роботи викладачі КІІВП НУ ОЮА відвідали школи Київської області.

2018-10-16

Зустріч студентів 4 курсу із практикуючим адвокатом

16 жовтня 2018 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшла зустріч студентів 4 курсу із успішним, практикуючим адвокатом - Проніним Євгеном

2018-10-12

Дружній візит до м. Києва студентів Національного університету "Одеська юридична академія"

12 жовтня 2018 року 50 студентів НУ ОЮА з м.Одеси відвідали Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2018-10-12

Студенти 1-го курсу Коледжу КІІВП НУ ОЮА відвідали XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека - 2018».

​Напередодні Дня захисника України та в рамках вивчення дисципліни «Захист Вітчизни», 11 жовтня 2018 року для студентів 1-го курсу Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» було організовано відвідування XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека - 2018».

2018-10-11

Практичне ознайомлення студентів 1 курсу з особливостями діяльності органів судової влади - екскурсії до Конституційного та Апеляційного судів

Нещодавно, студенти 1 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права мали змогу не лише в теорії, а й на практиці закріпити знання щодо особливостей організації та діяльності органів судової влади. Зокрема, за сприянням та ініціативи Студентського самоврядування КІІВП НУ ОЮА відбулися ознайомчі екскурсії студентів 1 курсу до Конституційного та Апеляційного судів.

Профорієнтаційна діяльність членів Студентського самоврядування

10 жовтня 2018 року члени Студентського самоврядування провели профорієнтаційну зустріч з учнями однієї з київських шкіл - гімназії №261

2018-10-11

Профорієнтаційна робота кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін

У відповідності до виконання графіку профорієнтаційної роботи професорсько-викладацький склад кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін в особі кандидата юридичних наук, доцента Батюка Олега Володимировича спільно з студентами 3 курсу Київського Коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» було проведено профорієнтаційні зустрічі із учнями шкіл Баришівський району Київської області.

2018-10-08

Зі святом! З Днем юриста!

08 жовтня в Україні відзначається День юриста, який з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».

2018-10-02

Екскурсія 1 курсу до Дарницького управління поліції ГУНП у м. Києві

2 жовтня 2018 за сприянням та ініціативи Студентського самоврядування на чолі з Маргаритою Сидоренко відбулася екскурсія 1 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА до Дарницького управління поліції.

2018-10-01

Ми знову розпочинаємо вести активну профорінтаційну роботу!

1 жовтня 2018 року члени студентського самоврядування провели профорінтаційну роботу в одній із київських шкіл.

2018-09-28

Зустріч директора з студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права

Другий тиждень навчання відзначається зустрічами директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, доктора юридичних наук, доцента, Заслуженого юриста України Василя Івановича Фелика із студентами усіх курсів.