У гості до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала відома співачка Наталія Валевська

9 травня 2018 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала відома співачка, лауреат багатьох визначних премій і міжнародних конкурсів , переможниця телепроекту « Шанс» Наталія Валевська для обговорення її урочистого виступу на врученні дипломів випускникам-магістрам. Цей рік знаменується не лише великими перемогами і досягненнями, але і випуском гордості інституту – наших магістрів, зокрема, телеведучого Комарова Дмитра, шеф-редактора 5 каналу Мжельського Володимира та співачки Валевської Наталії. Уже зараз наші випусники мають за плечима неоціненний багаж знань, котрий вселяє впевненість у серця людей, що правове майбутнє нашої країни у надійних руках.
Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей «Право», «Системний аналіз», «Менеджмент» відбудеться 15 травня 2018 року. Наші магістри - це наша гордість і надія, адже на сьогоднішній день це висококваліфіковані професіонали своєї справи, які виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.