18 травня 2020 року відбулося проведення старостату в онлайн режимі

18 травня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів зібрання старост в онлайн режимі.

Так, на зустрічі із старостами директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик обговорив нагальні питання, які існували в студентів: порядок проведення екзаменаційного й сесійного періоду, порядок перескладання екзаменів, відпрацювання пропущених практичних та лекційних занять. Студенти жваво відреагували на нові технології, які дозволяють удосконалювати процес навчання.

Варто зазначити, що дані зустрічі, мають неабияке значення у налагодженні тісного взаємозв’язку між дирекцією та студентами оскільки саме старости, як представники студентів повинні в першу чергу донести своїм групам інформацію щодо особливостей навчального процесу, в особливості у такий час, коли навчання проводиться у дистанційній формі.