Підписання Меморандуму про співпрацю між Київським інститутом інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві

27.02.2019 року відбулася визначна подія для Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія». У рамках співробітництва було підписано Меморандум про співпрацю між КІІВП НУ ОЮА та Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві.

Основним напрямом співробітництва є здійснення спільних заходів щодо задоволення потреб органів юстиції міста Києва у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов, шляхом практичної підготовки, стажування та розширення можливостей для працевлаштування випускників Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», узгоджених дій щодо здійснення заходів по реалізації політики зайнятості у регіоні, які б забезпечували побудову соціального ліфта для молоді. Це означає, що перед студентами інституту відкриваються широкі можливості, зокрема, вони можуть проходити навчальні практики, стажування, волонтерство, а опісля - і працевлаштуватись в органах юстиції.

Отож, підписаний договір директором КІІВП НУ ОЮА, Заслуженим юристом України Василем Івановичем Феликом та начальником Головного територіального управління юстиції у м. Києві Куценком Станіславом Ігоровичем має неабияке важливе значення !

Наші правники матимуть змогу досить широко ознайомитись з усіма практичними аспектами нотаріальної діяльності, реалізацією державної правової політики, реалізацією державної політики у сферах організації примусового виконання рішень судів, легалізації об'єднань громадян, експертного забезпечення правосуддя, протидії легалізації доходів тощо. Зазначені вище навички допоможуть студентам під час їхнього професійного зростання й становлення як справжнього фахівця своєї справи.

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160