Відомий телемандрівник Дмитро Комаров в гостях у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

27 березня 2017 року відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія з людиною, яка вивернула "світ навиворіт", ведучим телеканалу 1+1 Дмитром Комаровим.

#

Інститутська зала зібрала усіх бажаючих зустрітися з одним із самих сміливих телеведучих нашої країни. Тревел-зустріч проходила у форматі живого спілкування, тому всі присутні мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили. Дмитро Комаров дивував своїми цікавими розповідями про подорожі та найекстремальніші моменти експедицій. Зокрема, коли учасники проекту опинялися на межі життя і смерті, ризикували своїм здоров'ям заради ексклюзивних кадрів. Присутнім на зустрічі презентували відеорепортажі з місця подій, які знімав його друг і колега – оператор Олександр Дмитрієв.

Із великим захопленням слухали студенти про історії, які залишилися «поза кадром» програми «Світ навиворіт» : неймовірні експедиції до вершин Кіліманджаро, Ельбрусу, Уайна-Потосі, підніжжя Евересту, легендарної гімалайської вершини Айленд-Пік, закритого королівства Мустанг і про багато інших подорожей у віддалені куточки нашої планети. Зокрема подорож Д. Комарова по Індії була внесена до "Книги рекордів України" як максимальний пробіг "своїм ходом" по цій країні за мінімальний термін - 20 000 кілометрів за 90 днів.

#

Неймовірне відчуття натхнення і бажання побачити світ власними очима залишилося після зустрічі з цікавою і дуже сміливою людиною - українським журналістом, фотографом, автором і ведучим програми «Світ навиворіт» на каналі 1+1 – Дмитром Комаровим. На згадку про зустріч кожен мав можливість отримати автограф мандрівника-екстремала та фото на пам'ять.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»