Відомий телемандрівник Дмитро Комаров в гостях у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

27 березня 2017 року відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія з людиною, яка вивернула "світ навиворіт", ведучим телеканалу 1+1 Дмитром Комаровим.

#

Інститутська зала зібрала усіх бажаючих зустрітися з одним із самих сміливих телеведучих нашої країни. Тревел-зустріч проходила у форматі живого спілкування, тому всі присутні мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили. Дмитро Комаров дивував своїми цікавими розповідями про подорожі та найекстремальніші моменти експедицій. Зокрема, коли учасники проекту опинялися на межі життя і смерті, ризикували своїм здоров'ям заради ексклюзивних кадрів. Присутнім на зустрічі презентували відеорепортажі з місця подій, які знімав його друг і колега – оператор Олександр Дмитрієв.

Із великим захопленням слухали студенти про історії, які залишилися «поза кадром» програми «Світ навиворіт» : неймовірні експедиції до вершин Кіліманджаро, Ельбрусу, Уайна-Потосі, підніжжя Евересту, легендарної гімалайської вершини Айленд-Пік, закритого королівства Мустанг і про багато інших подорожей у віддалені куточки нашої планети. Зокрема подорож Д. Комарова по Індії була внесена до "Книги рекордів України" як максимальний пробіг "своїм ходом" по цій країні за мінімальний термін - 20 000 кілометрів за 90 днів.

#

Неймовірне відчуття натхнення і бажання побачити світ власними очима залишилося після зустрічі з цікавою і дуже сміливою людиною - українським журналістом, фотографом, автором і ведучим програми «Світ навиворіт» на каналі 1+1 – Дмитром Комаровим. На згадку про зустріч кожен мав можливість отримати автограф мандрівника-екстремала та фото на пам'ять.

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160