Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру за технологією ЗНО, вона триватиме з 13 травня до 18-ї години 3 червня.

Першим кроком для абітурієнтів є звернення до приймальної комісії і реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови, єдине фахове вступне випробовування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Потрібно надати таку інформацію :

- ПІБ, дата народження;

- тип, серія і номер документа, що посвідчує особу;

- ідентифікаційний номер;

- дані диплому про вищу освіту / дані довідки щодо планового строку завершення навчання;

- контактний номер;

- іноземна мова з якої складатимете ЄВІ;

- блоки ЄФВВ, які складатимете;

- населений пункт, де бажаєте проходити тест;

- номер і дату медичного висновку про створення особливих умов ( для осіб з особливими освітніми потребами )

Наступним кроком є отримання в приймальній комісії екзаменаційний листок, який є підтвердження реєстрації . За номером листка та PIN-кодом ви матимете доступ до "Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ" на сайті УЦОЯО. Там буде наявна уся потрібна інформація про тестування - місце, час, правила, результати.

Завершальним кроком, опісля складання іспитів є отримання результатів та подача заяви та документів до обраного (-их) вишів.

Потрібно пред'явити такі оригінали:

- документа, що посвідчує особу;

- військово-облікового документа для військовозобов'язаних;

- диплома та додатку до нього.

До заяви також потрібно надати копії :

- документа, що посвідчує особу;

- військово-облікового документа для військовозобов'язаних;

- диплома та додатку до нього;

- екзаменаційного листка;

- 4 кольорові фотокартки 3×4 см.

Отримавши рекомендації, виконайте вимоги до зарахування.

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.