28 серпня 2020 року відбулися збори трудового колективу

28 серпня 2020 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

Перед присутніми на зборах виступив директор інституту, Заслужений юрист України, професор д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який привітав трудовий колектив з початком нового навчального року та побажав усім присутнім здоров'я, наснаги, творчих та наукових здобутків, миру та добробуту у родинах.

У своїй доповіді, директор інституту подякував професорсько-викладацькому складу за злагоджену роботу під час карантину та якісну підготовку студентів за допомогою онлайн технологій.Також ним були оголошені перспективи розвитку інституту у новому навчальному році, ухвалені рішення про впровадження наукових інновацій у навчальний процес, роз'яснено протиепідемічні заходи, які діятимуть в інституті.

Трудовий колектив Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Коледжу до нового навчального року готовий.