Міжнародна науково-практична конференція « Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України» у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

19 квітня 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України».

Під час церемонії урочистого відкриття конференції з привітальним словом до учасників звернувся директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який висловив подяку високоповажним гостям за присутність у стінах нашого інституту, а також наголосив, що особливістю навчального закладу є те, що це єдиний в Україні інститут інтелектуальної власності, перспективи якого з кожним роком збільшуються саме завдяки величезним амбіціям наших студентів. Гордістю нашого інституту є професорсько-викладацький склад, який забезпечує найкращі знання у правовій сфері. Це дає змогу вважати Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету “Одеська юридична академія” одним з найкращих юридичних вузів України.Модератор заходу - Мельник Петро Васильович, к.ю.н., доцент, заступник директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА ознайомив учасників з програмою науково-практичної конференції.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернувся також і д.ю.н., професор, академік НАН України та Академії правових наук України, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Юрій Сергійович Шемшученко.


До учасників конференції звернувся і к.т.н., старший науковий співробітник, директор з питань інноваційного та інформаційного розвитку ДП "Український інститут інтелектуальної власності" Петро Іванович Іваненко

На пленарному засіданні виступили високоповажні гості, досвідчені фахівці-правники, які представили на розгляд наступні питання:

- Наукова дискусія щодо предмета адміністративного права: погляди і концепції вчених
Селіванов Анатолій Олександрович, постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України


- Міжнародні стандарти захисту інтелектуальної власності
Ева Ясюк , доктор філософії в галузі права, заступник декана юридичного та адміністративного факультету Лазарського університету з якості освіти


- Актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні на сучасному етапі
Бошицький Юрій Ладиславович, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, ректор Київського університету права НАН України

- Превентивні заходи поліції інформаційного виду
Бернгард Шлоєр, доктор юридичних наук Мюнхенського університету, доцент

- Практичні аспекти захисту прав інтелектуальної власності у ДКВС та пробації
Бараш Євген Юхимович, доктор юридичних наук, професор, начальник Інституту кримінально-виконавчої служби, Заслужений діяч науки і техніки України

- Загальна характеристика міжнародного захисту авторських прав
Матвійчук Валерій Костянтинович, доктор юридичних наук, професор, Заслужений працівник народної освіти України, перший проректор Національної академії управління

- Діяльність патентного повіреного в Республіці Білорусь
Позднякова Ірина, патентний повірений Республіки Білорусь

- Міщенко Сергій Іванович, д.ю.н., старший науковий співробітник, перший проректор Національної академії прокуратури України


- Ковальський Віктор Семенович, президент видавничої організації "Юрінком Інтер", д.ю.н., професор

- Окремі питання забезпечення захисту права на недоторканість зображення
Кулініч Ольга Олексіївна, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

- Парадигма сталого розвитку в землекористуванні
Сидор Вікторія Дмитрівна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Актуальні питання міжнародної науково-практичної конференції «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України» були розглянуті на 5 секціях. В обговоренні прийняли участь науковці , викладачі провідних ВНЗ України та зарубіжних країн, досвідчені юристи, студенти.


Секція №1 Правові стандарти у сфері інтелектуальної власності
Модератор - Кулініч Ольга Олексіївна, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Секція №2 Розвиток публічного права в Україні
Модератор – Крусян Анжеліка Романівна, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Секція №3 Актуальні питання приватного права
Модератор – Макодзей Людмила Іванівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Секція №4 Менеджмент та інформаційні технології у сфері інтелектуальної власностіМодератор – Тупкало Віталій Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Секція №5 Протидія злочинності як елемент сталого розвитку України
Модератор – Палій Максим Валерійович, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України» пройшла на високому рівні. Вона об'єднала кращих фахівців, науковців в області права України, Польщі, Білорусії, Німеччини. Учасники конференції змогли поділитися досвідом та запропонувати шляхи вирішення поставлених питань. Тема науково-практичної конференції є важливою і актуальною на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Досвідчені юристи , науковці, викладачі та студенти-правники в атмосфері співпраці та взаєморозуміння довели, що питання формування компетентності юриста та фахівця в галузі інтелектуальної власності є важливим пріоритетом правового поля нашої держави.

Новини

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

Докладніше

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

Докладніше

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

Докладніше

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

Докладніше

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

Докладніше

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

Докладніше