Чорнобильські дзвони – трагедія довжиною у 30 років

26 квiтня — це найтрагiчнiша дата в iсторії нашої держави. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива трагедія — вибух атомного реактора на Чорнобильськiй АЕС. Пам’ять знову і знову повертається до тієї страшної дати. Тому, напередодні цієї дати, в усіх куточках України проходять зустрічі з героями-ліквідаторами аварії, покладання квітів до пам 'ятників та меморіалів.

25 квітня 2016 року до студентів структурних підрозділів НУ ОЮА м. Києва завітав почесний гість – ліквідатор аварії на ЧАЄС –Кучеренко Василь Андрійович.

Жахливе відчуття було у присутніх, коли гості розповідали про подіїї 30-ти річної давнини: «Напередодні 52-тисячне місто жило своїм життям: повинні були грати весілля, у скверах сиділи молоді батьки з колясками, діти грали в пісочницях, а 1 травня повинен був відкритися парк атракціонів....26 квітня ... Чорнобильський реактор... Те видовище змусило здригнутися: від четвертого енергоблоку сходила багряна заграва, а по стінах стікав бітум». У 1986 році майор Василь Кучеренко був начальником Прип'ятського управління міліції. Брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, зараз на пенсії, але викладає в Київському училищі початкової підготовки міліції. За участь у ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС був удостоєний найвищої бойової нагороди - ордена Бойового Червоного Прапора.. Біль і сум, сльози і горе, мужність і відвага, готовність до самопожертви заради життя інших – це те , що характеризує події, які сталися у Чорнобилі 26 квітня 1986 року.
Через десятки років ми згадуємо про страшну трагедію, яка залишила похмурий слід на нашому календарі Хвилина мовчання – остання данина мужності людей, які собою захистили життя мільйонів.

Ми безмежно вдячні тим людям, які стали ліквідаторами жахливої події в історії України та пожертвували власним здоров’ям заради порятунку цілої держави.

Слава героям! Ми повинні пам'ятати кожну сторінку історії нашої держави!
Чорнобиль не повинен повторитися!

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»