Круглий стіл на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства»

13 грудня 2018 року за сприяння Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з Національної академією правових наук України відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства».

Представляючи Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Заболотна Людмила Володимирівна, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права КІІВП НУ ОЮА взяла участь у даному заході, де відбулася дискусія стосовно нагальності та доцільності створення Науково-експертного центру та Школи юридичної техніки і нормопроектуальних робіт.

Модераторами заходу виступили Чижмарь Катерина Іванівна - директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України та Кузнєцова Наталія Семенівна - Віце-президент - керівник Київського регіонального центру НАПрН України.

До участі в заході було запрошено представників провідних юридичних навчальних закладів, науково-дослідних установ України, а також фахівців Міністерства юстиції України та інших центральних органів виконавчої влади. Зокрема, в дискусії брали участь:
- Петришин Олександр Віталійович - Президент Національної академії правових наук, академік НАПрН України;
- Смачило Іванна Василівна - заступник Міністра юстиції України;
- Пархоменко Наталія Миколаївна - директор інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України та інші поважні теоретики та практики юридичних наук.

У ході зустрічі було презентовано проект Концепції, яка передбачає основні цілі, що зводяться до:
- створення єдиних стандартів для розробки підзаконних нормативно- правових актів та цілісної системи експертиз у галузі права
- ефективного використання та нарощення інтелектуального потенціалу для виконання нормотворчих робіт за рахунок створення експертних груп.

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.