Круглий стіл на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства»

13 грудня 2018 року за сприяння Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з Національної академією правових наук України відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства».

Представляючи Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Заболотна Людмила Володимирівна, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права КІІВП НУ ОЮА взяла участь у даному заході, де відбулася дискусія стосовно нагальності та доцільності створення Науково-експертного центру та Школи юридичної техніки і нормопроектуальних робіт.

Модераторами заходу виступили Чижмарь Катерина Іванівна - директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України та Кузнєцова Наталія Семенівна - Віце-президент - керівник Київського регіонального центру НАПрН України.

До участі в заході було запрошено представників провідних юридичних навчальних закладів, науково-дослідних установ України, а також фахівців Міністерства юстиції України та інших центральних органів виконавчої влади. Зокрема, в дискусії брали участь:
- Петришин Олександр Віталійович - Президент Національної академії правових наук, академік НАПрН України;
- Смачило Іванна Василівна - заступник Міністра юстиції України;
- Пархоменко Наталія Миколаївна - директор інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України та інші поважні теоретики та практики юридичних наук.

У ході зустрічі було презентовано проект Концепції, яка передбачає основні цілі, що зводяться до:
- створення єдиних стандартів для розробки підзаконних нормативно- правових актів та цілісної системи експертиз у галузі права
- ефективного використання та нарощення інтелектуального потенціалу для виконання нормотворчих робіт за рахунок створення експертних груп.