Триває профорієнтаційна робота кафедр та студентів КІІВП

17 жовтня 2018 року, в рамках профорієнтаційної роботи викладачі КІІВП НУ ОЮА відвідали школи Київської області.
Зокрема, студент 3 курсу групи КІ-09/2 бакалаврату Жеревчук Максим та старший викладач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Дмитренко Вікторія Вікторівна взяли участь у Ярмарку професій організованим Державною службою зайнятості для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району Київської області, який відбувся на території Державного професійно-технічного закладу «Бородянський професійний аграрний ліцей».


Випускники шкіл мали змогу ознайомитися з рекламними матеріалами різних закладів вищої освіти м. Києва та Київської області. Вихованці Державного професійно-технічного закладу «Бородянський професійний аграрний ліцей» приємно вразили учасників заходу концертною програмою.


Представники закладів вищої освіти представили випускникам презентаційні ролики про особливості та переваги навчання, перелік спеціальностей, студентське життя. Максим Жеревчук представив аудиторії профорієнтаційний ролик про Київський інститут інтелектуальної власності та права та Коледж КІІВП НУ ОЮА.


Випускники із задоволенням розглядали інформаційні буклети про наш Інститут та Коледж, цікавились спеціальностями, наявністю гуртожитку, вартістю навчання. Також випускники отримали інформацію про Дні відкритих дверей. Учнів вразили фото території Університету, багатопрофільність, матеріально-технічна база. Випускники залишили собі на згадку інформаційні буклети, плакати про Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та Коледж КІІВП НУ ОЮ, календарики.

Ярмарок професій пройшов у теплій, дружелюбній атмосфері. Дякуємо організаторам заходу за надану можливість представити наш Інститут та Коледж випускникам загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району Київської області.Сьогоднішній день відзначився також профорієнтаційною зустріччю к.ю.н., доц. Батюка Олега Володимировича із учнями 8-11 класів шкіл Богуславського та Миронівського районів Київської області а саме:

Богуславська спеціалізована школа №1 - загальноосвітній навчальний заклад I учнями 8-11 класів -III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради Київської області;

Богуславська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Богуславської районної ради Київської області;

Богуславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія" Богуславської районної ради Київської області;

Росавської загальноосвітня школа I-III ступенів Миронівської районної ради Київської області;
Загалом було проведено профорієнтаційні зустрічі з 225 учнями загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Баришівського та Миронівського та районів Київської області на яких залишено у користування понад 250 брошур з інформацією про дні відкритих дверей та умови вступу на навчання.

Висловлюємо слова вдячності, дирекції усіх шкіл, за виявлену лояльність щодо співпраці з нашим вищим навчальним закладом.

Новини

2019-04-19

Міжнародна науково-практична конференція « Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України» у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

19 квітня 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України».

Докладніше

2019-04-18

Делегація студентів Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА провела завершальний день у м. Києві

​18 квітня 2019 року для студентів Чернівецького юридичного інституту були організовані пізнавальні екскурсії.

Докладніше

2019-04-17

Академічна мобільність : ми зустрічаємо керівництво та делегацію студентів Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»

​17 квітня 2019 року Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА зустрічає шановних гостей – делегацію студентів Чернівецького юридичного інституту на чолі із директором ЧЮІ НУ ОЮА Андрієм Романовичем Воробчаком.

Докладніше

2019-04-15

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» став партнером Чемпіонату України з бойового самбо серед юнаків

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» став партнером Чемпіонату України з бойового самбо серед юнаків, який відбувся 14 квітня 2019 року у м. Києві.

Докладніше

2019-04-12

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України»

19 квітня 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права пройде ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України»

Докладніше

2019-04-12

Профорієнтаційна зустріч

12 квітня 2019 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи адміністрація та актив студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Бориспільську загальноосвітню школу І—ІІІ ступенів №6.

Докладніше

2019-04-05

Зустріч директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із випускниками шкіл м. Борисполя

У рамках профорієнтаційної діяльності 5 квітня 2019 року на базі Бориспільського навчально-виховного комплексу "Гімназія Перспектива" загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім. Володимира Мономаха пройшла зустріч керівництва КІІВП НУ ОЮА та студентського активу із учнями 9-11-тих класів м Борисполя

Докладніше

2019-03-30

​30 березня 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права пройшла традиційно-визначна подія – День відкритих дверей!

Сьогодні до нас завітала численна делегація учнів на чолі з міським головою м. Покровськ Донецької області Русланом Валерійовичем Требушкіним. Перед початком усі бажаючі мали змогу ознайомитись з детектором брехні, а також взяти участь у майстер-класі щодо створення відбитків пальців.

Докладніше

2019-03-29

29 березня 2019 року пройшов День відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності та права

29 березня 2019 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшов День відкритих дверей

Докладніше

2019-03-29

Правовий лекторій “Культурно-правова поведінка сучасного юриста”.

​28 березня 2019 року відбулася зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”, який діє при кафедрі конституційного, адміністративного та міжнародного права Київського інституту інтелектуальної власності і права.

Докладніше

2019-03-28

30 березня 2019 року о 12:00 год. День відкритих дверей!

​День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде 30 березня 2019 року о 12:00 год. !​

Докладніше

2019-03-28

Круглий стіл з теми : «Реформування системи судоустрою України: сучасний стан та тенденції»

​27 березня 2019 року кафедрою конституційного, адміністративного та міжнародного права Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА було проведено круглий стіл з теми «Реформування системи судоустрою України: сучасний стан та тенденції».

Докладніше

2019-03-27

​Обмін враженнями… ми неодмінно ще зустрінемось

27 березня 2019 року, під час гостинного обіду , на якому були присутні : - Директор КІІВП, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик; - Декан факультету цивільної та господарської юстиції НУ ОЮА, кандидат юридичних наук, доцент Денис Олексійович Колодін; - Заступник декана з виховної роботи факультету цивільної та господарської юстиції НУ ОЮА, кандидат юридичних наук, доцент Богдан Володимирович Фасій; - Голова Студентського самоврядування НУ ОЮА Карина Лукащук, відбувся обмін враженнями керівництва та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права та Національного університету «Одеська юридична академія» щодо перебування у м.Києві.

Докладніше

2019-03-27

​Завершальний день перебування у Києві студентів Національного університету «Одеська юридична академія»

Завершальний день виявився не менш цікавим. Зранку одеські правники відвідали одну із лекцій Ольги Олексіївни Кулініч, завідувача кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента на тему : «Комерціалізація атрибутів особистості».

Докладніше

2019-03-26

19 квітня 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права пройде ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України»

19 квітня 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права пройде ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтелектуальна власність і право на шляху до сталого розвитку України»

Докладніше

2019-03-26

​Незабутній день студентів з Одеси у Київському інституті інтелектуальної власності та права

Другий день перебування одеських студентів у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виявився не менш цікавим, навчально-пізнавальна програма не залишила байдужим жодного студента.

Докладніше