Триває профорієнтаційна робота кафедр та студентів КІІВП

17 жовтня 2018 року, в рамках профорієнтаційної роботи викладачі КІІВП НУ ОЮА відвідали школи Київської області.
Зокрема, студент 3 курсу групи КІ-09/2 бакалаврату Жеревчук Максим та старший викладач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Дмитренко Вікторія Вікторівна взяли участь у Ярмарку професій організованим Державною службою зайнятості для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району Київської області, який відбувся на території Державного професійно-технічного закладу «Бородянський професійний аграрний ліцей».


Випускники шкіл мали змогу ознайомитися з рекламними матеріалами різних закладів вищої освіти м. Києва та Київської області. Вихованці Державного професійно-технічного закладу «Бородянський професійний аграрний ліцей» приємно вразили учасників заходу концертною програмою.


Представники закладів вищої освіти представили випускникам презентаційні ролики про особливості та переваги навчання, перелік спеціальностей, студентське життя. Максим Жеревчук представив аудиторії профорієнтаційний ролик про Київський інститут інтелектуальної власності та права та Коледж КІІВП НУ ОЮА.


Випускники із задоволенням розглядали інформаційні буклети про наш Інститут та Коледж, цікавились спеціальностями, наявністю гуртожитку, вартістю навчання. Також випускники отримали інформацію про Дні відкритих дверей. Учнів вразили фото території Університету, багатопрофільність, матеріально-технічна база. Випускники залишили собі на згадку інформаційні буклети, плакати про Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та Коледж КІІВП НУ ОЮ, календарики.

Ярмарок професій пройшов у теплій, дружелюбній атмосфері. Дякуємо організаторам заходу за надану можливість представити наш Інститут та Коледж випускникам загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району Київської області.Сьогоднішній день відзначився також профорієнтаційною зустріччю к.ю.н., доц. Батюка Олега Володимировича із учнями 8-11 класів шкіл Богуславського та Миронівського районів Київської області а саме:

Богуславська спеціалізована школа №1 - загальноосвітній навчальний заклад I учнями 8-11 класів -III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради Київської області;

Богуславська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Богуславської районної ради Київської області;

Богуславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія" Богуславської районної ради Київської області;

Росавської загальноосвітня школа I-III ступенів Миронівської районної ради Київської області;
Загалом було проведено профорієнтаційні зустрічі з 225 учнями загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Баришівського та Миронівського та районів Київської області на яких залишено у користування понад 250 брошур з інформацією про дні відкритих дверей та умови вступу на навчання.

Висловлюємо слова вдячності, дирекції усіх шкіл, за виявлену лояльність щодо співпраці з нашим вищим навчальним закладом.

Новини

2019-01-01

Вітаємо із Днем народження директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України Василя Івановича Фелика!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук ​​Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2018-12-22

21 грудня 2018 року відбулися збори трудового колективу

21 грудня 2018 року відбулися збори трудового колективу, де було підведено підсумки першого семестру, а також відмічено та вручено грамоти і подяки найкращим викладачам.

Докладніше

2018-12-19

Благодійний візит

​19 грудня відзначають День Святого Миколая. Тому у такий знаменний день члени Студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Благодійну організацію-фонд "Асперн".

Докладніше

2018-12-15

Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві

15 грудня 2018 року пройшло масштабне свято для юних правознавців – Кубок правничих лідерів. Щоб підтримати майбутніх правників та їхні команди на свято завітало керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2018-12-14

Проведення вікторини з нагоди Міжнародного дня прав людини

​10 грудня 2018 року студенти 3 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» взяли участь у цікавій вікторині з нагоди Міжнародного дня прав людини із залученням мультимедійних засобів. Організаторами заходу стали: Крусян Анжеліка Романівна​, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, доктор юридичних наук, професор та Чулінда Людмила Іванівна, доцент, кандидат юридичних наук.

Докладніше

2018-12-13

Круглий стіл на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства»

13 грудня 2018 року відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства». Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА представила Заболотна Людмила Володимирівна, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права КІІВП НУ ОЮА.

Докладніше

2018-12-08

Науково-практична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: теорія та практика» у м.Харкові

​7 грудня 2018 р. в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася науково-практична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: теорія та практика»

Докладніше

2018-12-08

Ми стали учасниками Міжнародного конституційного полілогу " Внесення змін до Конституції : теорія і практика в конституційній демократії"

7 грудня 2018 року пройшла неймовірно значима подія у галузі конституційного права : відбувся потужніший за змістом і формою захід, проведений Конституційним Судом України, Міжнародний конституційний полілог "Внесення змін до Конституції: теорія і практика в конституційний демократії". ​

Докладніше

2018-12-04

Проведення всеукраїнського круглого столу на тему : «Міжнародні соціальні стандарти та права осіб з інвалідністю»

4 грудня 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія» пройшов всеукраїнський круглий стіл на тему : «Міжнародні соціальні стандарти та права осіб з інвалідністю»

Докладніше

2018-11-30

З Днем народження, наш рідний Університет!

​28 листопада 2018 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулися урочистості присвячені 21-шій річниці НУ «Одеська юридична академія».

Докладніше

2018-11-28

Зустріч директора інституту Фелика В.І. із головним лікарем Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Масляком Тарасом Романовичем, заступником голов. лікаря Ціхонем Олегом Володимировичем та одним із представників учасників АТО

​28 листопада 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права пройшла зустріч директора, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика із поважними гостями: головним лікарем Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Масляком Тарасом Романовичем, заступником голов. лікаря Ціхонем Олегом Володимировичем та одним із представників учасників АТО.

Докладніше

2018-11-27

Проведення благодійної ярмарки для допомоги дітям-сиротам

26 листопада за підтримки директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика та за ініціативи Студентського самоврядування у стінах нашого інституту пройшла благодійна ярмарка "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою"

Докладніше

2018-11-26

Розвиток співпраці з національними телеканалами

23 листопада директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик завітав до студії 5 телеканалу. Під час зустрічі із шеф-редактором 5 каналу Мжельським Володимиром Анатолійовичем, Василь Іванович обговорив можливість співпраці даного телеканалу із нашим інститутом, а також укладання Меморандуму.

Докладніше

2018-11-24

Екскурсія до «Бориспільської виправної колонії (№ 119)»

22 листопада 2018 року студенти 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали Державну установу «Бориспільська виправна колонія (№ 119)»

Докладніше

2018-11-17

17 листопада 2018 року відбулася традиційно-визначна подія - День відкритих дверей!

17 листопада 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА за підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, а також директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича відбулася традиційно-визначна подія – День відкритих дверей.

Докладніше