Екскурсія до «Бориспільської виправної колонії (№ 119)»

22 листопада 2018 року студенти 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали Державну установу «Бориспільська виправна колонія (№ 119)», з метою отримання поглиблених знань в рамках вивчення курсу кримінально - виконавчого права України. Відповідно до дозволу Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, адміністрацією колонії для студентів було проведено практичне заняття на території цієї установи.

Подібний практичний досвід у навчанні студенти інституту отримали завдяки підтримці та зусиллям директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Фелика Василя Івановича та з ініціативи кафедри кримінального права, процесу і криміналістики. Завдяки впровадженню в учбовий процес такої практики, студенти мали змогу отримати повну інформацію про умови та режим відбування покарання засудженими до позбавлення волі на певний строк, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини вперше.

Майбутнім бакалаврам права було продемонстровано абсолютно всі дільниці установи, включаючи камери барачного та одиночного типу. Адміністрація Бориспільської виправної колонії («119)» також показала студентам дільницю соціальної реабілітації, де засуджені мають пом’якшений режим відбування покарання, адже вже вважаються виправленими та готуються до виходу на свободу.

Київський інститут інтелектуальної власності та права виражає велику подяку та шану керівництву Бориспільської виправної колонії за надання безпечних умов перебування на території установи та корисної інформації для студентів та викладачів, які у майбутньому стануть у нагоду кожному випускнику Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

2024-04-23

Відео матеріали з конференції 17.04.2024