У Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулася зустріч студетської ради та старостату з керівництвом закладу

За ініціативи директора інституту Фелика В.І. та студентської ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» 28 лютого 2018 року відбулася зустріч представників старостату з керівництвом закладу. Директор інституту Фелик Василь Іванович привітав лідерів студентського самоврядування з початком ІІ навчального семестру та побажав плідного, результативного навчання, творчості та цікавого студентського життя.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо відвідування студентами інституту та коледжу у ІІ семестрі навчальних занять, лекцій, семінарів , участі студентської молоді у науковій та дослідницькій діяльності. Особлива увага була приділена виплатам стипендій студентам. Цікавинкою стала новина про те ,що у рамках співпраці зі структурними підрозділами Національного університету «Одеська юридична академія» навесні 2018 року запланована екскурсія до Івано-Франківського юридичного інституту НУ « ОЮА» в якій приймуть участь кращі студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Також під час зустрічі були розглянуті організаційні питання щодо поліпшення умов повсякденного життя та побуту студентів.

Зустріч лідерів студентського самоврядування з керівництвом інституту пройшла у теплій атмосфері. Були вирішені актуальні питання пов'язані з організацією навчання та дозвілля студентів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича