31 серпня 2020 року пройшли збори трудового колективу Національного університету "Одеська юридична академія" під головуванням Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" представляв директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, професор, д.ю.н. Василь Іванович Фелик.

На порядку денному обговорювалися такі питання:

- підбиття підсумків попереднього навчального 2019-2020 року;
- обговорення цьогорічної вступної компанії;
- підготовка, плани та перспективи розвитку на 2020-2021 навчальний рік.

На засіданні було відмічено злагоджену роботу Київського інституту інтелектуальної власності та права. Зокрема: попри карантинні обмеження було успішно проведено навчальний рік, показники вступної компанії 2020 року вищі за показники вступної компанії минулого року, цьогоріч значно збільшився набір студентів. Загалом, Київський інститут інтелектуальної власності та права було визнано одним з кращих структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія".