​У рамках міжнародного співробітництва між юридичними ВНЗ України та Туреччини, 28.04.2017 р., відбувся візит професора Доган Сояслана до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

У рамках міжнародного співробітництва між юридичними ВНЗ України та Туреччини, 28.04.2017 р., відбувся візит професора Доган Сояслана до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Професор Доган Сояслан зустрівся з керівництвом інституту. Під час зустрічі були розглянуті питання наукової та навчальної співпраці ВНЗ . Для студентів інституту та коледжу Доган Сояслан прочитав лекції: «Публічне право Туреччини», «Кримінологія турецького права», «Арешти та затримання».

Доган Сояслан закінчив Факультет права Стамбульського університету. Займався науково-дослідницькою діяльністю в институті карного права та кримінології Римського університету, в Інституті Max-Plank во Фрайбурзі. До 2007 року професор Доган Сояслан працював першим радником Міністра юстиції Туреччини. На даний час досвідчений юрист викладає карне право на правовом факультеті університету Çankaya.

Візити міжнародних експертів в галузі права мають велике значення для розвитку юридичних відносин між країнами. Під час таких зустрічей, майбутні правники мають змогу розширювати свої знання з питань юриспруденції зарубіжних країн.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»