Візит великобританської делегації до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

8 лютого 2019 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" завітав представник Міністерства освіти і науки в особі Ковтунця Володимира Віталійовича разом із міжнародною делегацією:

- представник конституційної групи щодо міжнародної освіти ( Сormack Consultancy Group) Чарльз Кормак;

- директор міжнародного відділу Northumbria University (Newcastle) Том Аллардайс;

- директор по співробітництву Великої Британії і міжнародної спільноти, представник University of Central Lancashire Пол Роу.

Вельмишановних гостей з радістю зустрів директор КІІВП, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик, провівши оглядову екскурсію стінами нашого інституту. Зокрема, познайомились із власною бібліотекою професійного спрямування, просторими й світлими аудиторіями, ошатною залою Вченої Ради, студентською їдальнею «Смачне містечко», комплексами для відпочинку студентів, поліграфічним кабінетом. Іноземна делегація була вражена рівнем роботи нашого інституту та умовами для навчання студентів. Адже матеріально- технічна база оснащена усіма новітніми, інноваційними засобами й пристроями. Поважні гості зауважили, що Київський інститут інтелектуальної власності та права - це гідний представник надання юридичної освіти на території України.

Основна ціль візиту - обговорення подальшого розвитку міжнародного співробітництва КІІВП з провідними університетами світу. Мова йшла про неймовірні можливості, що відкриваються перед нами, зокрема :

- обмін студентами ;

- можливість отримання подвійного диплому, тобто навчаючись у КІІВП, студенти мають змогу паралельно навчатись в університетах поза межами України, таким чином отримати два дипломи;

- обмін викладачами;

- участь студентів у різних міжнародних програмах на отримання грантів тощо.

Пiдсумовуючи, варто зазначити, що наш інститут активно сприяє даному співробітництву, адже ми розуміємо, що таким чином відкриваємо нові горизонти перед студентами, аби ті мали змогу розширювати свої знання й практичні навички.