Екскурсія до Київської міської прокуратури № 4

Ми обіцяли вам багато екскурсій? Так ось, наше практичне ознайомлення студентів з діяльністю правоохоронних органів не закінчується.

1 листопада 2018 студенти першого курсу коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Київську міську прокуратуру № 4.

Варто зазначити, що професія прокурора є досить цікавою та однією з найбільш затребуваних юридичних спеціальностей, тому знайомство з діяльністю, та функціями даного фахівця стало досить інформативним і цікавим для наших студентів. Зокрема, вони ознайомились з внутрішньою структурою органу, мали змогу поспілкуватись з успішними на сьогоднішній день прокурорами,отримавши досить цінні практичні поради й підказки.

"Не лише теорія, а й підкріплення практикою" - ось до чого розвивається наш Університет! Тому можливість живого спілкування з провідними фахівцями, отримання досвіду щодо практичного засвоєння знань - стають пріоритетними завданнями на сьогоднішній день.

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160