24 серпня Україна відзначає День незалежності!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Від імені Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Фелика Василя Івановича, усього професорсько-викладацького складу та адміністрації прийміть найсердечніші вітання із цим визначним святом. Народ України святкує уже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Ми впевнені, що усі старання були недаремні. Ми розбудуємо нашу країну і вона впевнено матиме першість на світовому п'єдесталі!