Зустріч директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із студентами 1 курсу Коледжу

02 вересня 2019 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, Фелика Василя Івановича зі студентами 1 курсу Коледжу КІІВП НУ ОЮА.

Василь Іванович привітав присутніх з початком навчання у Коледжі, побажавши усім здоров’я, терпіння, наснаги, творчих здобутків, віри у себе, цікавого студентського життя, миру та злагоди.

Темою зустрічі стало обговорення перспектив розвитку , особливостей, правил і структури навчання в Коледжі. Йшла мова про впровадження наукових інновацій у навчальний процес, міжнародне співробітництво, удосконалення науково-технічної бази інституту.

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та Коледж як соціально активний провідний юридичний вищий навчальний заклад України створює усі належні умови для надання студентам сучасної, провідної, юридичної освіти, яка стане гарантом успішного майбутнього» - наголосив у своєму виступі директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелик Василь Іванович.

2019-09-20

Засідання кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

20 вересня 2019 року відбулось засідання кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

2019-09-20

Спільна подорож студентів Коледжу КІІВП НУ ОЮА та Коледжу НУ ОЮА до Європи

03.09.2019-11.09.2019 року пройшла спільна подорож студентів другого та третього курсів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» до Європи.

2019-09-17

Кращих студентів інституту визначено!

Щорічно у Київському інституті інтелектуальної власності та права та Коледжі визначають кращих студентів із занесенням їх портретів на дошку пошани. Це студенти, які відзначилися у навчальній та науковій роботі, приймали активну участь у громадському житті навчального закладу​.

2019-09-16

Запрошуємо всіх на урочистості з нагоди посвяти студентів-першокурсників та початку навчального року

До уваги всіх студентів, повідомляємо, що згідно графіку навчального процесу навчання розпочинається 23 вересня!

2019-09-12

Оголошено набір для підготовчих курсів

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» оголошує набір для підготовчих курсів з наступних дисциплін: українська мова та правознавство.

2019-09-02

2019-09-02

Збори трудового колективу

02 вересня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

2019-08-24

24 cерпня - День незалежності України

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Від імені директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Фелика Василя Івановича, усього професорсько-викладацького складу та адміністрації прийміть найсердечніші вітання із цим визначним святом.

2019-08-23

Зі святом! 23 серпня - День Державного Прапора України

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».