Профорієнтаційна зустріч доцента Букача В.В. з школярами 9-11 класів СЗШ № 258

10 жовтня 2017 року доцентом кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Букач В.В. спільно з студентами магістратури Барабановою Д., Глєбчуком О. та студентами коледжу Введенським Я., Крівенко В. відбулася зустріч з школярами 9-11 класів СЗШ № 258 Дніпровського району міста Києва. Заступник директора школи з виховної роботи посприяла та надала можливість зустрітися з школярами старших класів (9-11 класів).

Під час проведення профорієнтаційної бесіди школярам була доведена інформація про навчальний заклад, акцентована увага щодо умов вступу, видів спеціальностей та матеріально-технічної бази.

В ході бесіди між учнями СЗШ № 258 та представниками Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» відбувся діалог, під час якого школярі мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання щодо майбутнього вступу до навчального закладу та перспектив креативного навчання у одних з найкращих в Україні умовах для професійного зростання.

Більшість школярів виявило бажання відвідати День відкритих дверей інституту. Їм були роздані відповідні оголошення.