Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності»

17 травня 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності».

Мета: наукова дискусія з актуальних питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності; вироблення рекомендацій щодо подальшого удосконалення навчального процесу в зазначеній сфері у сучасних умовах розвитку інформаційного суспільства.

Під час церемонії урочистого відкриття конференції з привітальним словом до учасників звернувся директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який висловив подяку високоповажним гостям за присутність у стінах нашого інституту, а також наголосив, що особливістю навчального закладу є те, що це єдиний в Україні інститут інтелектуальної власності, перспективи якого з кожним роком збільшуються саме завдяки величезним амбіціям наших студентів. Гордістю нашого інституту є професорсько-викладацький склад, який забезпечує найкращі знання у правовій сфері. Це дає змогу вважати наш інститут одним з найкращих юридичних вузів України.На пленарному засіданні виступили високоповажні гості, досвідчені фахівці-правники, які представили на розгляд наступні питання:

- "Підготовка фахівців з інтелектуальної власності: вимоги сучасності та європейський досвід"
Кодинець Анатолій Олександрович, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри інтелектуальної власності Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

- "Креативний підхід при підготовці фахівців у сфері інноваційної діяльності"
Кузнєцов Юрій Миколайович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри конструювання верстатів та машин Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Литвин Олександр Валеріанович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри конструювання верстатів та машин Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

- "Освіта у сфері інтелектуальної власності у вищих навчальних закладах як складова національної стратегії інтелектуальної власності"
Орлюк Олена Павлівна, доктор юридичних наук, професор, директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України;

- "Співвідношення понять: інтелектуальна власність, право інтелектуальної власності, об'єкт інтелектуальної власності"
Цибульов Павло Миколайович, доктор технічних наук, професор кафедри інтелектуальної власності Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

- Абдуліна Ірина Вікторівна, головний редактор фахового журналу «Інтелектуальна власність в Україні».

Актуальні питання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності» були розглянуті на 3 секціях. В обговоренні прийняли участь науковці , викладачі провідних ВНЗ України , досвідчені юристи, студенти.
Секція №1. Вплив креативної педагогіки на формування професійних якостей сучасних фахівців у сфері інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності.
Секція №2. Сучасні проблеми правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності.
Секція №3. Загальні проблеми права в епоху розвитку інформаційного суспільства.


Тема науково-практичної конференції є важливою і актуальною на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Досвідчені юристи , науковці, викладачі та студенти-правники в атмосфері співпраці та взаєморозуміння довели, що питання формування компетентності юриста та фахівця в галузі інтелектуальної власності є важливим пріоритетом правового поля нашої держави.

Новини

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

Докладніше

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

Докладніше

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

Докладніше

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

Докладніше

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

Докладніше

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

Докладніше