13 серпня 2020 року розпочато прийом електронних заяв для бакалаврів після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» здійснює підготовку бакалаврів за спеціальностями:

081 «Право», спеціалізації:

• слідчо-прокурорська та адвокатська діяльність;
  • судова та управлінська діяльність;
  • цивільна та господарська юстиція;
  • інтелектуальна власність;

293 «Міжнародне право»,

073 «Менеджмент»

061 «Журналістика»

053 «Психологія»

125 «Кібербезпека»

Етапи подачі електронної заяви до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» (http://kiev.onua.edu.ua/vstupniku/porjadok_dij_dlja_vstupu_na_navchannja):

• У своєму електронному кабінеті обрати опцію подати заяву
  • У полі «регіон»обрати Одеська область
  • У полі «Заклади освіти» обрати Національний університет «Одеська юридична академія»
  • У полі «освітній ступінь» обрати бакалавр
  • У полі «форма здобуття освіти» обрати денна або заочна
  • У полі «спеціальність» зазначити спеціальність , яку бажаєте здобути у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».
  • Через пошук вам відкриються усі наявні конкурсні пропозицію в університеті. Ви обираєте спеціалізацію, яка представлена в переліку із зазначенням назви інституту (Київський інститут інтелектуальної власності та права)
  • Терміново взяти з собою оригінали документів і прибути до Київського інституту інтелектуальної власності та права

З метою надання допомоги вступникам щодо створення електронних кабінетів, реєстрації й подачі документів у нас функціонує консультаційний центр за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 210.

тел. (044) 563-82-21

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160