Онлан-лекція «Проблемні аспекти кваліфікації злочинів, пов'язаних з тероризмом» доктора юридичних наук Мітрофанова Ігора Івановича

23 жовтня 2017 року для студентів 4-го курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА була проведена онлайн-лекція « Проблемні аспекти кваліфікації злочинів, пов'язаних з тероризмом» . Доктор юридичних наук Мітрофанов Ігор Іванович розповів майбутнім юристам про проблеми сучасного суспільства , які пов'язані з тероризмом. У сучасному світі масштаби тероризму досягли таких розмірів, що він став глобальною проблемою нарівні з ядерною загрозою і економічними небезпеками. Терористи повною мірою стали користуватися усіма досягненнями сучасної науки і техніки – від супутникового зв’язку і мережі Інтернету до ракет з тепловою головкою наведення. Проблема тероризму та шляхи попередження цього небезпечного явища сучасності про які студенти та викладачі вели розмову під час лекції, мають велике значення для майбутніх правників. Студенти мали можливість задати Ігору Івановичу актуальні питання щодо злочинів , пов'язаних з тероризмом та отримати вичерпні відповіді.

Дякуємо за чудову лецію!

2018-08-17

Створення красивого і сучасного екстер’єру приінститутської території.

Раді повідомити чудову новину – будівництво комплексу «Прикарпатський водоспад» завершено!

2018-08-10

Вітаємо із Днем народження ректора Національного університету "Одеська юридична академія" Загороднього Віктора Євстафійовича!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2018-08-02

Зустріч із директором Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Роговою Вірою Борисівною

2 серпня 2018 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна.

2018-07-24

Зустріч директора інституту Фелика В.І. із батьками абітурієнтів

24 липня 2018 року відбулася зустріч директора інституту з вступниками та батьками Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»​. Вона відбулася у рамках ознайомлення батьків з потужною матеріальною базою, котра забезпечує відмінні умови навчання студентів , а також проведення роз’яснень щодо навчального процесу, студентського дозвілля та подальших перспектив працевлаштування після закінчення навчання.

2018-07-12

Розпочалася подача електронних заяв

12 липня у електронних кабінетах вступників з'явилася можливість подавати електронні заяви для вступу у вищі навчальні заклади для здобуття освітнього ступеня "бакалавр".Прийом документів триватиме до 18:00 26 липня.

2018-07-09

​До уваги наших абітурієнтів!

Тільки шість днів залишилося до закінчення прийому документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у Коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2018-07-06

Строки подання документів

Шановні абітурієнти, звертаємося до усіх, хто виявив бажання навчатися у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2018-07-04

Святкові урочистості з нагоди дня вручення дипломів бакалаврам та молодшим спеціалістам

4 липня 2018 року для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» видалося водночас радісним і сумним днем. День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду терниста путь наполегливого навчання, а попереду- шлях професійного зростання та визнання. Сьогодні у нас випускний! Свої дипломи отримують 116 студентів освітнього рівня «бакалавр» та 50 студентів освітнього рівня «молодший спеціаліст».

2018-07-03

Відбулася нарада директора інституту Фелика В.І. із працівниками приймальної комісії

​3 липня 2018 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, доктор юридичних наук, доцент Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2018-07-03

Запрошуємо усіх на урочисту церемонію вручення дипломів !

4 липня 2018 року особливий день для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА". У нас випускний!

2018-07-02

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів!

2 липня 2018 року розпочалася реєстрація електронних кабінетів через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів. Увесь ранок в інституті плідно працювала приймальна комісія Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, котра допомагає майбутнім студентам у створенні електронного кабінету.

2018-06-28

З Днем Конституції України!

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави

2018-06-11

Круглий стіл на тему: "Конституційний розвиток України: історія, сучасність та тенденції"

В рамках заохочення й привернення уваги студентів до сучасних реалій конституційного розвитку в країні, до 22 річниці Конституції України 11 червня 2018 року за організації кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, зокрема, завідувачем кафедри професором, доктором юридичних наук Крусян Анжелікою Романівною пройшов круглий стіл на тему «Конституційний розвиток України: історія, сучасність та тенденції».

2018-06-01

Ми учасники Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» !

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я , залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту 1 червня 2018 року Труханів острів зібрав близько тисячі учасників Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» серед студентської молоді