Вручення дипломів у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

12 липня 2017 року Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік С.В. Ківалов вручив дипломи молодшого спеціаліста і спеціаліста у Київському інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Всі випускники Коледжу виявили бажання продовжити навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Серед тих, хто отримали дипломи, були й 37 випускників, які здобули кваліфікацію з освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста зі спеціальності «інтелектуальна власність». Ми гордимося нашими випускниками, які отримали професійну кваліфікацію «професіонал з інтелектуальної власності», зокрема: Дніпров О.С.- керівник апарату Адміністрації Президента України, Лисенко А.М. – головний консультант Головного Департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України, Корсак В.А. - суддя Вищого господарського суду України, Булаєв В.П. - заступник директора Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

Наш університет динамічно розвивається і вдосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти. Національний університет «Одеська юридична академія» - це стабільно висока якість освіти, визнаний міжнародний авторитет і значні академічні зв’язки з кращими вишами світу.

2017-10-20

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Фелика В.І. зі студентами 2 курсу.

20.10.2017 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами 2 курсу інституту.

2017-10-18

Візит Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

18 жовтня 2017 року Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов завітав до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2017-10-18

Студенти – правники Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали музей криміналістики Національної академії внутрішніх справ України

У рамках проведення навчально- тематичних екскурсій та організації практичної допомоги студентам у поглибленні юридичних знань ,18 жовтня 2017 року студенти 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали музей криміналістики Національної академії внутрішніх справ України.

2017-10-18

​Традицію обміну студентів започатковано!

Національний університет "Одеська юридична академія" започаткував нову традицію обміну студентів між інститутами НУ "ОЮА" .Першими вступили на цю стежину студенти Івано-Франківсьго юридичного інституту,які на минулому тижні (08.10.17) завітали до Київського інституту інтелектуальної власності та права .

2017-10-13

Ми дбаємо про дозвілля наших студентів !

Футбол – одна із найцікавіших спортивних ігор, яка щороку знаходить все більше прихильників. То чому б не провести турнір із FIFA2018?

2017-10-13

«Приїздіть до Івано-Франківська, любі друзі! Ми будемо чекати!»

«Приїздіть до Івано-Франківська, любі друзі! Ми будемо чекати!» - говорили франківські студенти-правники своїм новим друзям з Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2017-10-12

Обмін враженнями ...Ми обов'язково ще зустрінемося!

Увечорі 11 вересня 2017 року, під час гостинної вечері, на якій був присутнім Президент Національного університету «Одеська юридична академія» , академік Ківалов Сергій Васильович,відбувся обмін враженнями керівництва та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА щодо перебування франківської делегації у м.Києві.

2017-10-12

Незабутній день студентів із Івано-Франківська у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Ось і настав останній день перебування франківських студентів –майбутніх юристів в гостях у Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2017-10-11

Спортивна осінь об'єднала футбольні команди структурних підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія»

Футбол залишається красивою, повною пристрасті та радості грою, що об’єднує футбольних гравців та рядових уболівальників.