16 березня 2019 року пройшла зустріч із абітурієнтами

У рамках профорієнтаційної роботи 16 березня 2019 року Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" було проведено День відкритих дверей для абітурієнтів. Зокрема,захід відвідали школярі 9-11-тих класів шкіл м. Києва та Київської області (м. Березань, Бориспіль, Бровари тощо).

Щодо особливостей навчального процесу та деталей вступу для усіх присутніх розповіли: директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук - Василь Іванович Фелик; заступник директора - Петро Васильович Мельник; завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін - Людмила Іванівна Макодзей; завідувач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін - Ольга Олексіївна Кулініч; в.о.директора Коледжу КІІВП НУ ОЮА - Микола Тимофійович Бондарчук; голова Студентського самоврядування - Маргарита Олександрівна Сидоренко.

Опісля для гостів була проведена екскурсія стінами інституту,під час якої усі присутні змогли побачити студентську їдальню, Зал Вченої Ради, бібліотеку, навчальні аудиторії, спортивний та тренажерний зали, поліграфічний кабінет. Приємно вражені були випускники шкіл та їх батьки умовами навчання наших студентів.

Від цієї зустрічі залишилися тільки хороші враження та позитивні емоції ! Ми будемо раді зустріти всіх в наступному навчальному році вже не як абітурієнтів, а як студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».