03.08.2017 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося ЗНО для бакалаврів, які бажають продовжити навчання у магістратурі ( спеціальність – право).

Особливістю щодо вступу до магістратури Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» у 2017 році є те, що у разі недостатньої кількості балів на спеціальність ПРАВО, абітурієнти зможуть бути зараховані до магістратури Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА без ЗНО на спеціальності:

-правоохоронна діяльність;

- міжнародне право;

-менеджмент.

Бажаємо успіхів усім майбутнім юристам-правникам , які виявили бажання навчатися у магістратурі юридичних закладів України!

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича