Висловлюємо щиру підтримку професору Володимиру Васильовичу Завальнюку на посаду ректора Національного університету «Одеська юридична академія»

Професорсько-викладацький колектив Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА», педагогічний колектив Коледжу Інституту і студенти Інституту та Коледжу висловлюють щиру підтримку професору Володимиру Васильовичу Завальнюку на посаду ректора Національного університету «Одеська юридична академія».

Колектив Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» високо цінить професійні якості В.В. Завальнюка як керівника вищого навчального закладу. Доброзичливість, щирість, організаторські здібності присутні у всіх справах Володимира Васильовича на благо нашого університету!

Ми вважаємо, що Заслужений юрист України, професор В.В. Завальнюк гідний бути ректором Національного університету «Одеська юридична академія» - визнаного лідера у сфері вищої освіти України.

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича