Студентська рада Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» від імені усіх студентів Інституту та Коледжу висловлює щиру підтримку професору, Заслуженому юристу України - Володимиру Васильовичу Завальнюку!

Незабаром в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудуться вибори на посаду ректора університету.

Для всіх студентів Володимир Васильович є прикладом ефективного керівника, справжнього вченого і педагога. Крім адміністративної роботи, Володимир Васильович активно займається науковою діяльністю - в його дослідженнях піднімаються глибинні питання загальної теорії права, філософії права, а також антропологічні аспекти правового розвитку.

За роки своєї роботи доклав чимало зусиль для того, щоб наш вуз процвітав і розвивався, чим заслужив велику повагу та щиру любов серед студентів.

Ми покладаємо великі надії на Володимира Васильовича, як чуйного, уважного, справедливого але в той же час вимогливого ректора.Саме тому, ми вважаємо, що Заслужений юрист України, професор В.В. Завальнюк гідний бути ректором Національного університету «Одеська юридична академія» - визнаного лідера у сфері вищої освіти України.

Голова Студентської ради

Київського інституту