Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

Василь Іванович привітав присутніх на зустрічі з початком нового навчального року та побажав усім здоров'я, наснаги, творчих здобутків, цікавого студентського життя , миру та злагоди.

Темою зустрічі стало обговорення перспектив розвитку , особливостей та правил навчання в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Київському коледжі НУ ОЮА. Йшла мова про впровадження наукових інновацій у навчальний процес, міжнародне співробітництво та удосконалення науково-технічної бази інституту. У 2017-2018 навчальному році вагомо посилився професорсько-викладацький склад інституту та коледжу. Фелик В.І. представив нових викладачів та акцентував увагу на роботу кафедр інституту. У Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА працюють кафедри: інтелектуальної власності та права, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності, загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права, соціально-гуманітарних і правових дисциплін, кримінального права, процесу і криміналістики.

Особливу увагу у своєму виступі, Фелик В.І. приділив тим новаціям, які покращили життя студентів, як у гуртожитку так і у приміщенні інституту та коледжу. Також, поліпшився благоустрій території студмістечка і студенти отримали змогу приємно відпочивати у створеному влітку 2017 року міні-парку.

«Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» , як соціально активний провідний юридичний вищий навчальний заклад України створює усі належні умови для надання студентам сучасної, провідної, юидичної освіти, яка стане гарантом успішного майбутнього» - наголосив у своєму виступі директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук Фелик Василь Іванович.

Новий навчальний рік розпочато! Хай щастить!

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»