22 квітня 2017 року відбувся День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Справжнім святом став День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та його структурному підрозділі юридичному коледжі. Захід розпочався зі знайомства гостей з керівництвом інституту, професорсько-викладацьким складом, співробітниками інституту та коледжу. Абітурієнтам розповіли про особливості та переваги навчання в інституті, перспективи наукової та дослідницької діяльності, міжнародне співробітництво, умови проживання студентів у гуртожитку та організацію цікавого дозвілля. Керівництво інституту ознайомило присутніх з правилами прийому і умовами пільгового вступу до вишу, розповіло про новації вступної кампанії 2017 року.

У форматі відкритого діалогу, гості заходу змогли познайомитись та поспілкуватись безпосередньо з завідувачами та викладачами кафедр, які показали майбутнім студентам навчальні аудиторії, розповіли про особливості навчального процесу та пріоритети при виборі напрямків майбутньої юридичної діяльності.

Серед гостей були не лише старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів випуску цього року та їх батьки, а й випускники технікумів, коледжів та інших вишів, які планують здобувати вищу освіту за наступним освітнім ступенем. Вони отримали детальну інформацію з усіх питань, які їх цікавили.

Творча студентська молодь підготувала для гостей яскраву концертну програму. Із захопленням слухали присутні, як з любов'ю говорили студенти про свій інститут та коледж: «Навчання у нас приносить задоволення та гарантує успішне майбутнє!»

Цікавими були для гостей екскурсії до навчальної бібліотеки, студентської їдальні, комфортабельного, сучасного гуртожитку. І не зважаючи на те, що холодна погода не надихала на прогулянку, випускники шкіл та їх батьки із задоволенням пройшлись по території студмістечка.

День відкритих дверей - справжнє свято, адже це завжди знайомство з майбутньою студентською молоддю. Відкривши двері в цей день перед тими, хто мріє присвятити своє життя юриспруденції, стати висококваліфікованим фахівцем своєї справи, організатори Дня відкритих дверей подарували гостям заходу можливість зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини одного з найкращих юридичних ВНЗ столиці України – Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА!

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»